Прокуратура виступила проти будівництва житлового комплексу поряд з аеродромом

708 0 0

Прокуратура Київської області вимагає скасування рішення Софіївсько-Борщагіввської міської ради щодо будівництва семи 10-ти поверхових будинків впритул до злітних смуг аеропорту «Жуляни». За даними Державної авіаційної служби України на цій ділянці у 1976 році та 2007 році трапились авіаційні пригоди, через які загинуло 53 особи.

Новину повідомляє прес-служба прокуратури Київської області. Орган подав 8 позовів до Київського окружного адміністративного суду щодо скасування рішення сільської ради Софіївської Борщагівки.

У заяві сказано, що документ про план містобудування затвердила Софіївсько-Борщагівська міська рада та отримала дозвіл на будівництво від Департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції та Києво-Святошинської районної державної адміністрації. Площа житлового комплексу мала складати 48 га, на яких планували спорудити 7 десятиповерхових будинків з загальною площею квартир у 38 тис. метрів квадратних.

Будівництво ведеться з порушенням статті 69 Повітряного кодексу України, де сказано що будівництво на приаеродромній території може становити небезпеку для авіаперельотів та впливати на роботу навігаційних систем.

Читайте ще:  В Ірпені по вулиці Соборній перекрито авторух у зв’язку з ремонтом

Теги: аеропорт "Жуляни", незаконне будівництво, Прокуратура, Софіївська Борщагівка Розділи: Київщина, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *