Прокуратура викрила махінації Бучанського УЖКГ

970 0 0

Прокуратура викрила махінації Бучанського УЖКГ
Прокуратура Київської області викрила факт заключення незаконного договору про надання послуг з розміщення побутових твердих відходів, укладений КП «Бучанське управління житлово-комунального господарства» та товариством, яке не оформляло документи для надання вказаних послуг на суму майже один мільйон гривень.

Про це інформує прес-служба прокуратури Київської області.

Ірпінським відділом Києво-Святошинської місцевої прокуратури, під час опрацювання загальнодоступної електронної системи публічних закупівель «Prozorro» виявлено, що в поточному році між комунальним підприємством «Бучанське управління житлово-комунального господарства» Бучанської міської ради та товариством укладено договір про надання послуг з розміщення побутових твердих відходів на полігоні в кількості понад 20 тисяч м3 на суму майже один мільйон гривень.

Прокуратура викрила махінації Бучанського УЖКГ

При вивченні тендерної документації встановлено, що зазначена в ній інформація є недостовірною, оскільки при укладенні договору обом сторонам правочину відомо про наявність судових рішень, які спростовують факт перебування у власності чи користуванні товариства земельної ділянки для розміщення твердих побутових відходів.

Таким чином, у товариства відсутня матеріально-технічна база для виконання договору, оскільки підприємство використовує земельну ділянку з порушенням вимог земельного законодавства без належного оформлення та реєстрації договору оренди земельної ділянки.
Реагуючи на порушення, Києво-Святошинською місцевою прокуратурою до суду пред’явлено позов з вимогою визнати недійсними результатів проведення процедури закупівлі та договору про надання послуг з розміщення твердих побутових відходів на полігоні на суму майже один мільйон гривень.

Читайте ще:  Вишгородець відсвяткував своє 100-річчя

 

Фото Ольги Аверіної

 

Теги: «Prozorro», Бучанське УЖКГ, Ірпінський відділ Києво-Святошинської місцевої прокуратури, махінації Розділи: Головне, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *