Прокуратура розслідує факт приховування травми, яку засуджений Бучанської виправної колонії отримав на виробництві

423 0 0

Прокуратура розслідує факт приховування травми, яку засуджений Бучанської виправної колонії отримав на виробництві

Керівництво Києво-Святошинської місцевої прокуратури на виконання вимог Генпрокурора України кожного місяця проводить особистий прийом засуджених у Бучанській виправній колонії та Ірпінському виправному центрі.

Так, під час останнього такого заходу виявлено факт приховування керівництвом виправної колонії виробничої травми, яку засуджений отримав на виробництві.

У березні цього року на підставі укладеного між виправною колонією та суб’єктом господарювання договору він виконував розвантажувальні роботи в промисловій зоні. На дільниці з деревообробки чоловік отримав перелом ноги. Причиною стало порушення вимог законодавства про охорону праці та незабезпечення належних умов.

Водночас про цей випадок керівництво суб’єкта господарювання та виправної колонії не повідомили уповноважені контролюючі органи. Як наслідок, спеціальне розслідування не проводилося, причини нещасного випадку не з’ясовані, винні особи не встановлені.

Реагуючи на таку бездіяльність, місцева прокуратура внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 271 (порушення вимог законодавчих актів про охорону праці службовою особою підприємства, що заподіяло шкоду здоров’ю потерпілого) КК України.

Досудове розслідування, яке продовжується, перебуває на контролі керівництва місцевої прокуратури.

Читайте ще:  Вандали розтрощили вагон фастівської електрички: поліція відреагувала тільки наступного дня

Теги: Бучанська виправна колонія, Гостомель, київщина, Приірпіння, Прокуратура Розділи: Гостомель, Київщина, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

129 queries in 1,527 seconds.