Прокуратура проводить обшук в робочих кабінетах та за адресами проживання працівників аеропорту “Бориспіль”

910 0 0

У Державному підприємстві “Міжнародний аеропорт “Бориспіль” вчора 29 серпня близько 20 години вечора представниками Прокуратури Київської області спільно з поліцією було проведено слідчі дії, зокрема, обшук на території аеропорту “Бориспіль” в робочих кабінетах працівників та керівника відділу матеріально-технічного забезпечення. Згідно з ухвалою суду та інформацією від юристів підприємства аналогічні слідчі дії також тривали за адресами проживання даних працівників.

Станом  на 10:30 ранку обшуки на робочих місцях у виробничій будівлі, в якій розміщено кабінети працівників відділу тендерних закупівель та матеріально-технічного забезпечення, тривають.

“Наразі мені важко коментувати ситуацію, якою я неприємно вражений. Мною підписано наказ щодо відсторонення усіх працівників відділу від виконання службових обов’язків на час проведення слідчих дій. Крім того, ми створили робочу комісію для аналізу реєстру договорів та закупівель, актів виконаних робіт, проведених платежів. На час роботи комісії усі платежі будуть тимчасово призупинені”, – повідомив Генеральний директор аеропорту “Бориспіль” Павло Рябікін.

Адміністрацією аеропорту гарантується повне сприяння правоохоронним органам у питаннях надання документів, службової інформації та доступу до робочих приміщень. Водночас, ми розраховуємо на толерантність та неупередженість відносно інших працівників підприємства, оскільки проведення слідчих дій не повинно впливати на життєдіяльність аеропорту.

Читайте ще:  1 липня у Бучі презентуватимуть проект приєднання територіальних громад

 

Міжнародний аеропорт “Бориспіль”

Розділи: Бориспіль, Новини
share TWEET SHARE share