Прес-тур від Асоціації міст України

483 0 0

 

Прес-тур по Ірпеню. Київське відділення Асоціації міст України запросило журналістів до Ірпеня в рамках проекту “Пульс”. Говорили про децентралізацію та етапи створення об’єднаних територіальних громад. Ця реформа має створити нові стосунки між владою і суспільством.

Основна мета подібних імпрез збір та популяризація досвіду найуспішніших громад.

Відтак, в Ірпені говорили про здобутки. Виконувачка обов’язків голови Анастасія Попсуй вихвалялась збільшенням бюджету розвитку у 42 разів і будівництвом 150 інфраструктурних об’єктів. У переліку яких спортивні майданчики, паркові зони, стадіон, дитяча поліклініка, 2 садочки і добудова шкіл.

Щоправда, пані Анастасія вирішила промовчати, щодо навчання у школах у дві зміни, платну групу подовженого дня і забудову з порушеннями, в тому числі і на арештованій ділянці.

Після дискусії про ірпінську специфіку будівництва освітніх закладів журналістів запросили відвідати Ірпінський Ліцей іноваційних технологій, парки, набережну та станцію знезалізнення води.

 

 

Читайте ще:  Підсумки тижня від журналістів Інформаційної агенції "Погляд"

Теги: Влада, Земля, ирпень, Ірпінська рада, ірпінь, Ірпінь онлайн, київщина, Освіта, Погляд, Приірпіння, школа Розділи: Ірпінь, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації