Правила безпечної їзди для водіїв під час дощу

600 0 0

 

Поліція Київської області застерігає бути обачними на дорогах і нагадує водіям правила безпечної їзди під час дощу.

1. Найважливіше правило дорожнього руху в дощову погоду – дотримуватися безпечної швидкості! У цьому випадку у водія буде можливість вчасно відреагувати на зміну дорожньої ситуації і при необхідності безпечно зупинитися, адже в екстреній ситуації автомобіль значно легше контролювати саме при русі на невеликій швидкості.

2. У першу годину після початку дощу будьте особливо уважними і обережними, не перевищуйте швидкість та не робіть різких маневрів. Дорога стає надзвичайно слизькою від бруду, що розмокає під час дощу.

3. У дощ, а особливо з настанням сутінок, як водію так і пішоходу потрібно виділити себе на проїзній частині. Водії повинні заздалегідь включити на своїх автомобілях габаритні вогні, ближнє світло фар або протитуманні фари, а пішоходи – по можливості використовувати світлий одяг і світлоповертаючі елементи, що дозволить водіям здалеку їх побачити на дорозі і вжити відповідних заходів.

4. Видимість для водіїв у дощову погоду скорочується ще від того, що на мокрій дорозі відбивається світло фар і дорожніх ліхтарів. Пішоходам важливо враховувати дану особливість і не виходити несподівано на проїзну частину. Перед початком переходу важливо переконатися, що автомобілі вас пропускають.

Читайте ще:  Безпека на дорогах – понад усе: представники Міністерства інфраструктури України та Укравтодору провели робочу зустріч з громадою Віти-Поштової

5. Якщо дощ настільки сильний, що ви втрачаєте з поля зору транспорт, що їде попереду, необхідно зупинитися на узбіччі, і обов’язково включити аварійну сигналізацію.

6. Якщо під час руху ви побачили, що хтось потрапив у скрутне становище через негоду та потребує допомоги, не залишайтеся осторонь, викличте поліцію! Не будьте байдужими, поважайте інших учасників дорожнього руху!

 

Теги: безпека руху, ПДР під час дощу, поліція Київської області Розділи: Києво-Святошинський район, Новини, Україна
share TWEET SHARE share
Схожі публікації