Посол Норвегії зустрівся з бородянськими школярами

853 0 0

27 червня Надзвичайний і Повноважний посол Норвегії в Україні Уле Тер’є Хорпестада зустрівся з учнями Бородянської СЗОШ І-ІІІ ст. № 1. Повідомляє Бородянська районна державна адміністрація.

Наприкінці січня 2018 року школярі взяли участь у проекті «GoСamp» за підтримки Міністерства освіти та науки України. Тоді близько тисячі шкіл із 24-х областей подали на конкурс мотиваційні відеоролики про свою школу. За результатами оцінювання конкурсною комісією було відібрано до числа переможців і роботу бородянців. Завдяки цьому з 13 до 27 червня з учнями мовного табору при школі № 1 «Friends» працювала волонтер із Великобританії Робін Велс. У день закриття табору до Бородянки за сприяння проекту «Go camp» на зустріч із школярами прибув Надзвичайний і Повноважний посол Норвегії в Україні Уле Тер’є Хорпестад.

Освітяни та учні зустріли поважного гостя традиційним короваєм, виконаним у національному стилі. Пан посол у виступі розповів про захоплюючу історію своєї держави, де свого часу королевою була донька київського князя Ярослава Мудрого – Єлизавета. Змістовне і цікаве для всіх спілкування містило також чисельні запитання щодо сучасності України і Норвегії. Зустріч завершилась у форматі «запитання-відповідь».

Читайте ще:  Візит пакистанської делегації в частини васильківського гарнізону

Теги: GoСamp, Бородянка, Діти, Норвегія, Освіта, посол, Уле Тер'є Хорпестада, школа Розділи: Бородянка, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *