Помічник нардепа засудив бездіяльність Гостомельського селищного голови на ниві боротьби з корупцією

1028 0 1

 

Shtutman

19 липня під час перебігу 32 сесії Гостомельської селищної ради помічник народного депутата України Михайла Гаврилюка Євген Штутман під час свого виступу засудив дії Гостомельського селищного голови Юрія Прилипка щодо його сприяння процвітанню хабарництва і корупції на теренах Гостомеля.

Зокрема Євген Анатолійович поцікавився, чому й досі, впродовж тривалого терміну, радою не надано відповіді на лист СБУ (див. текст листа нижче).


Які міри з недопущення подібних корупційних випадків (нагадаємо: у Гостомелі менш, ніж за рік, затримали на хабарі 3-х депутатів) були прийняті? Кого відсторонили від посад? Чому не проводили службове розслідування? Чому не замінили членів виконкому, про яких, одна із затриманих депутатів стверджувала, що вирішення питання через членів виконкому коштує 3 тис. у.о.? Як було покарано працівників апарату селищної ради, причетних до корупційних схем? Чому депутати-хабарники приймають доленосні рішення життєдіяльності Гостомеля? Чому, як і раніше, обіймають свої посади, ніби нічого й не сталося?

Shtutman

Не отримавши слушної відповіді від гостомельського очільника на всі поставлені йому запитання, в коментарі журналістам ІА «Погляд» Євген Штутман запевнив, що справою честі для нього є доведення справи з хабарниками і причетними до них особами до кінця. «У правовому полі ми змусимо рахуватися і з законодавством України, і з честю, і з гідністю, і з дотриманням обов’язків депутатів та  дотриманням присяги особами місцевого самоврядування».

Євген Штутман пообіцяв найближчим часом ІА “Погляд” надати інтерв’ю на тему корупції у Гостомелі.

Читайте ще:  19 липня відбудеться 39 сесія Гостомельської селищної ради VІІ скликання

Фото ІА “Погляд”

Теги: боротьба з корупцією, Гостомельська селищна рада, Євген Штутман, помічник народного депутата, сприяння хабарництву, хабарництво, Юрій Прилипко Розділи: Гостомель, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *