Поліцейські Борисполя отримали новеньке авто

458 0 0

Бориспільський відділ поліції ГУ НП в Київській області отримав автомобіль Renault DUSTER вартістю 450 тисяч гривень. Позашляховик придбали за кошти районного бюджету.

Повідомляє Бориспільська РДА.

Це стало можливим завдяки спільним зусиллям Бориспільської районної державної адміністрації та районної ради. Відповідне рішення ухвалено депутатами районної ради в лютому 2018 року.

Сьогодні новий автомобіль – в експлуатації чергової частини місцевого відділу поліції. Слідчо-оперативна група здійснює на ньому виїзди на виклики громадян міста та району. Машина облаштована сучасною сигнально-гучномовною системою та радіозв’язком. Має дизельний двигун, внутрішню систему безпеки.

Начальник Бориспільського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області полковник поліції Олександр Шляховський наголошує на оперативному розкритті злочинів завдяки новому транспорту та висловлює вдячність районному керівництву.

«Потреба в новому автомобілі постала давно, – говорить Олександр Анатолійович. – Якщо раніше в черговій частині було два автомобілі, то тепер їх три. Забезпечення транспортом сприятиме покращенню криміногенної ситуації на Бориспільщині та більш оперативному розкриттю злочинів. Дуже приємно, що район розуміє та підтримує нас. Дякуємо за підтримку!».

 

Зміни в правоохоронній системі, які почалися за ініціативи Президента України три роки тому, символізують остаточний відхід від радянського минулого та формування високопрофесійної правоохоронної структури європейського зразка. Дотримання ініціатив Глави Держави відбувається й на місцевому рівні. Охорона порядку та безпека громадян залишається пріоритетним завданням державних органів влади.

Читайте ще:  Коцюбинський кошторис. "Нові обличчя" проголосували за свій бюджет

Розділи: Бориспіль, Новини
share TWEET SHARE share
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *