Подвійні візочки вручили трьом родинам у Білій Церкві

318 0 0

 

Подвійні візочки вручили трьом родинам у Білій Церкві

У рамках цільової міської програми розвитку молоді та підтримки сім’ї у Білій Церкві (на 2016 – 2020 роки), 10 жовтня в залі міськвиконкому відбулася зустріч із родинами, які нещодавно поповнилися двійнями. На зустрічі білоцерківського міського голови та представників управління з питань молоді та спорту були три родини, в яких народилося 4 хлопчиків 2 та дівчинки.

Міський голова Геннадій Дикий щиро привітав присутніх батьків з народженням малюків, натякнувши, що він і сам має прекрасний досвід катання подвійного візочка, адже сам виховує дівчат-двійнят.

Мер вручив молодим мамам-красуням квіти, всім родинам – візочки, а також – подяки Білоцерківської міської ради. Він також акцентував, що теперішнє облаштування плиткою багатьох тротуарів та доріжок буде сприяти зручності для прогулянок із візочками: «За два останніх роки в місті було додатково створено 500 місць в дошкільних навчальних закладах, тому  у Білій Церкві немає черг до дитячих садочків. Ваше діло молоде: народжуйте далі, не зупиняйтеся!».

За інформацією спеціалістів управління молоді та спорту, з 2010 року у Білій Церкві з’явилася 181 пара двійнят, а з початку 2018 року в білоцерківських сім’ях народилося 9 пар двійнят.

Читайте ще:  На Білоцерківщини затримали нападника: два розбійні напади за годину

Теги: Біла Церква, двійні, народжуваність Розділи: Біла Церква, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації