ТЕЛЕПРОЄКТ

ПО КОПАНОМУ

Секрети саду та городу

Як доглядати за сливами, вишнями та черешнями? Як отримати гарний урожай? Як виростити лимони та банани на власному підвіконні? Про все це дивіться у нашому спецпроекті «По копаному» на телеканалі «Погляд»

Євген Ельпітіфоров

ведучий проєкту

Євген Ельпітіфоров — це людина-оркестр. Він пише книжки, вірші і дисертацію з ботаніки (можливо у віршах). Працює у ботанічному саду та займається йогою. 

Випуски програми:

Мистецтво нівакі. 1 частина

Японський стиль оформлення садової чи дачної ділянки все більше входить в моду. Втім, стиль нівакі в ландшафтному дизайні користується популярністю вже не одне десятиліття. Чи легко освоїти цю майстерність, які помилки найчастіше допускають новачки та як довго чекати результатів своєї копіткої праці дивіться у програмі “По копаному” на телеканалі “Погляд”.

Посадка та пересадка рослин

Перш ніж братися за пересадку, потрібно впевнитися, чи потрібна вона. Як правильно пересаджувати вуличні рослини, що потрібно знати про ґрунт та його особливості дивіться на телеканалі “Погляд” у новому випуску програми “По копаному.

Унікальна ферма з бананами під Києвом. Частина 2

У продовженні програми “По копаному” розповімо вам про унікальну ферму, де ростуть не тільки банани та мандарини, а й інші екзотичні дерева. Чи реально початківцю заснувати свій тропічний рай та як доглядати за незвичними для нашого клімату деревами про все це дивіться на телеканалі “Погляд”.

Унікальна ферма з бананами під Києвом. Частина 1

На цій унікальній фермі ростуть найрізноманітніші тропічні дерева. Майже за 25 років невпинної роботи селекціонер зумів створити під Києвом реальну “фруктову імперію”. Про справжній рай для соковитий рослин дивіться у новому випуску програми “По копаному”.

Абрикос

Абрикос – справжнє джерело корисних речовин. Його вважаються одним з найбільш корисних фруктів. Адже в його складі містяться практично всі відомі вітаміни. Як правильно доглядати за деревом та як отримати гарний урожай дивіться про все це у новому випуску програми “По копаному” на телеканалі “Погляд”.

Кісточкові дерева: Обрізка, догляд та щеплення

Сезон цвітіння кісточкових дерев можна вважати відкритим! Як доглядати за сливами, вишнями та черешнями? Що спільного між ними та як боротися зі шкідниками? Про все це дивіться у новому випуску програми “По копаному”.