Пісні, танці і палкі виступи: у Борисполі відкрили два нових сквери

395 0 1

Бориспіль, як завжди пафосно відкриває здавалося б звичайні речі. Посіяли газон, посадили деревця – і все, величезне досягнення для міста. Потрібно запрошувати хор, влаштовувати танці. Дорого одягені депутати урочисто перерізають червону стрічку і говорять патріотичні промови не забуваючи згадати про свою любов до міста.

Так на День міста у Борисполі відкрили два сквери. У мікрорайоні «Левада» висадили дерева, облаштували місця для відпочинку дітей і облагородили озеро, що поруч.

Ініціатор та спонсор проекту, голова правління ПрАТ “Агробудмеханізація”, депутат Володимир Шалімов зауважує: “Це буде не парк з клумбами, а такий собі лісовий оазис”.

Аби ідея стала ближчою до реалізації, у жовтні планується висадити ще 35 дерев, серед яких калина, липа, дуб, клен, сосна. Володимир Ілліч продовжив: “Ми встановили дитячий майданчик та проклали асфальт, аби діти могли кататися на самокатах і бути в полі зору батьків”. Враховуючи велику кількість малечі у мікрорайоні “Левада”, планується купівля ще однієї пісочниці та дитячого майданчику, вартістю 800 тис грн.

Читайте ще:  Розстріляний цвіт нації: в Україні згадують жертв масових розстрілів в урочищі Сандармох

Така собі загримована реклама власного бізнесу.

У день відкриття на усіх присутніх чекали пісні, танці. Для малечі – казкові герої, безкоштовно повітряні кульки і морозиво.

Того ж дня ще один новий сквер відкрили і в мікрорайоні “Стріла”. Поділений на 2 частини, він передбачає зону відпочинку, де вже є дитячий майданчик, лавки, доріжки і скульптура з каменів у центрі. Інша – спортивний майданчик, благоустрій якого заплановано зробити в наступному році. Ініціатор проекту депутат округу Дмитро Гопанчук розповів про встановлення тут тренажерів для дорослих і спеціальних конструкцій для заняття воркаутом. Також висловив ідею щодо поля зі штучним покриттям, як це популярно у навчальних закладах міста. Обидві частини поєднує місток. Дмитро Гопанчук певен, що він стане окрасою міста: “Думаю, ми щось придумаємо, аби закохані могли залишати тут навісні замочки з іменами тих, кого люблять. Але це має бути не хаотично, а продумано, естетично і зручно”. Що ж до самого скверу, вартість якого складає 1 млн 300 тис грн., то депутат оголосив конкурс на його кращу назву.

Читайте ще:  У Фастові горіла територія міського парку імені Гагаріна

Міський голова Анатолій Федорчук, привітавши громаду з відкриттям двох скверів, переконує, що влада міста і надалі продовжуватиме політику створення нових місць для дозвілля, аби мешканці міста почували себе комфортно.

Але не все так красиво, як хотілося б.  Дописувачка спільноти “Бориспіль для всіх” Сосновская Лена, показала у якому стані один із скверів.  Жінка пише:” Наш сквер який урочисто відкрили на день міста(( це просто жах. Сміття скрізь, собаки на майданчику і їх відходи життєдіяльності, безпритульних і домашніх вигулюють там де начебто покопано.

Чи це люди такі чи той хто будував і до кінця не обладнав сквер вирішувати кожному в міру своїх фантазій.”

 

Джерело

Розділи: Бориспіль, Новини
share TWEET SHARE share