Пільговий проїзд ледь не коштував життя юнакові

648 0 0

У Києві побили хлопця-інваліда, який хотів проїхати за посвідченням в маршрутці №718 Київ-Вишневе.

Як повідомляє OBOZREVATEL, 17-річний Артем інвалід з дитинства. Він повертався додому в Вишневе. Зайшов в маршрутку і пред’явив посвідчення водієві, який вимагав назвати діагноз та звинуватив хлопця, що той хоче проїхати безкоштовно. Між ними зав’язалась перепалка на весь салон маршрутки.

Пасажири також почали втрачати терпіння. Одна жінка багаторазово пхала підлітка в спину і кричала, щоб той нарешті відповів, щоб маршрутка швидше від’їхала. Юнак легенько штовхнув її спиною. Це побачив чоловік, що сидів поруч (він був напідпитку) та напав на Артема, почав його бити. Потім у маршрутку забіг невідомий та викинув хлопця з салону авто, кинув на асфальт та продовжив наносити удари хлопцю по голові ногами та кулаками, а наостанок розбив телефон. На крики про допомогу ніхто з присутніх не зважав.

Зрештою, Артем вирішив не відступати і почав просити перехожих викликати поліцію. Одна жінка набрала “102” і разом із постраждалим чекала 40 хвилин наряд, щоб дати свідчення патрульним.

У юнака виявився струс мозку та купа тілесних ушкоджень. Хлопець планує лягати в лікарню та збирається подавати позов до суду.

Ілюстрований матеріал – obozrevatel.ua

Читайте ще:  Найбільший у Європі завод з виробництва скла з'явиться на Київщині

Теги: #Маршрутка#пільги#718#Вишневе Розділи: Вишневе, Новини
share TWEET SHARE share