Підтримаймо талановиту художницю із Ворзеля!

1088 0 1

Живописна ворзельська земля завжди славилася своїми талантами. На щастя, це вічне й благодатне творче джерело є невичерпним. Кращі мистецькі традиції рідного селища плекаються у творчих здобутках усе нових і нових його поколінь.

Однією із талановитих представниць сучасної генерації юних художників Ворзеля є Анна Міщенко. За її плечима лише 10 років, проте творчість юного обдарування захоплює й зрілих майстрів. Хист до малювання дівчинка відчула ще в п’ятирічному віці, коли вперше створила малюнок коня (до речі, це її улюблена тварина).

Далі з пам’яті малювала собак та папуг, точно передаючи їхню анатомію в станах спокою та руху. Власне, усі сюжети до своїх нових картин Анна добирає самостійно.

Із технік живопису перевагу надає графіці (як чистій, так і кольоровій), а також малює аквареллю, гуашшю та акриловими фарбами.

Попри свій юний вік, ворзельська художниця є надзвичайно самокритичною: вона працює над кожною своєю роботою впродовж тривалого часу, щоразу повертаючись до неї та вдосконалюючи її.

Анна впродовж п’яти років “на відмінно” навчається у ворзельській школі. Крім цього, систематично відвідує Бучанську школу мистецтв, де осягає премудрощі та секрети образотворчого мистецтва під керівництвом викладача Валентини Трохимівни Вишковської.

Читайте ще:  Бородянські школярі закликають відмовитися від новорічних ялинок

А ще, незважаючи на чималу завантаженість навчальними заняттями, юна ворзелянка встигає відвідувати гурток малювання, який в Ірпінському ЗЗСО №5 очолює викладач Віра Віталіївна Слабинська.

На превеликий сум, тато Ані помер, і на сьогодні виховують цю талановиту дитину мама і бабуся – низький їм уклін за це юне обдарування!

Усі поціновувачі таланту юної художниці з Ворзеля звертаються із проханням до тих, хто має таку можливість, допомогти дівчинці в придбанні фарб та пензлів для професійних занять. Телефон мами, Таміли Федорівни, 0957764727.

Підтримаймо талановиту художницю із Ворзеля!

Нездари пробиваються самі, а таланти слід плекати, підтримувати і берегти!

Ірина Тищенко, Ольга Аверіна

Теги: Аня Міщенко, полотно, талант, юна художниця Розділи: Ворзель, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *