“Підсумки тижня” від журналістів Інформаційної агенції “Погляд”. 14.09.2018

475 0 0

1. З традиційними порушеннями. 57 сесія Ірпінської міськради.
2. У Вишгороді будують ринок за найвищими стандартами
3. Чергову земельну ділянку в центрі Ірпеня пригляділи під забудову
4. Громадськість занепокоєна пасивністю правоохоронців Приірпіння
5. Феміда дала зелену вулицю забудові бучанського лісу
6. Сервісний центр МВС переселився до Бучі
7. Демонтаж незаконних заправок у Вишгороді
8. Активісти занепокоєні освітою в регіоні
9. Батьки відвоювали 15 школу в Гостомелі
10. Громада Вишневого рятує парк
11.Вишгород втрачає половину податків через впертість депутатів
12. Депутата Бучанської ради намагаються позбавити мандата
13. Недільна школа навчає єднанню зі світом
14. В Ірпені триває чемпіонат з боксу серед юніорів

Про це все більш розлого ви дізнаєтеся із нашого підсумкового випуску новин Інформаційної Агенції “Погляд”.

57 сесія
З традиційними порушеннями відбулася чергова 57 сесія Ірпінської міської ради: невчасно поданні проекти рішень, засекречені цифри виплат та розбухлий за ніч порядок денний. Опозиційні депутати звично обурюються. Представники більшості слухняно голосують особливо не вдумуючись за що.
Вишгород ринок
Є чудова нагода порадіти і по хорошому позаздрити мешканцям Вишгорода. Особливо ірпінцям. У сусідів добудовують чудовий ринок де не доведеться потерпати від сонця чи стрибати через калюжі в дощ. Господарі подбали про зручність і покупців, і продавців.

Читайте ще:  Покращення водопостачання. В Ірпені міняють водопровідні труби

Гараж
Ірпінь також не обділений новобудовами. Але, здебільшого, ірпінці не особливо їм раді. От і знову чергову земельну ділянку в центрі Ірпеня високопосадовці пригледіли під забудову.
Круглий стіл Укрінформ
Висновок, зроблений громадськими активістами під час зустрічі в Укрінформі, цілком прогнозований: правоохоронна система Приірпіння безнадійно хвора. ЇЇ тіло роз’їдають метастази безлічі хвороб. Потрібне негайне втручання.

Київ суд
Київський апеляційний суд, в особі головуючого судді Сергія Гончарова, дав зелену вулицю забудові бучанського лісу. Ось так безславно завершилося багаторічне протистояння громади із забудовниками. Ми, звичайно ж, не в праві ставити під сумнів рішення високого суду, але складається враження, що, при бажанні, можна було б знайти чимало аргументів і на користь позиції громади.

Буча МВС
І знову до приємних новин. У Бучі відкрили новий сервісний центр, який значно спростить процедуру спілкування з представниками дозвільної системи.
Демонтаж заправок
А у Вишгороді взялися за ліквідацію незаконних заправок. Кожна з них це не лише збитки для міського бюджету, але й загроза для безпеки громадян.

Круглий стіл
Попри переможні реляції влади, проблеми освіти в Ірпені ростуть із швидкістю снігової лавини. Шляхи до їх подолання обговорили за круглим столом громадські діячі, активісти та педагоги
Гостомель школа 15
Громаді вдалося, здавалося б, неможливе. У Гостомелі батьки таки відстояли 15 школу. Правда, на її ремонт довелося пустити шапку по колу. Чиновники, надававши обіцянок перед камерами, вирішили, що на цьому їхня місія завершена.

Читайте ще:  День Добровольця. У Бучі віддали шану першим добровольцям АТО

Вишневе парк
У Вишневому громада намагається захистити міський парк. Компромісу із забудовником поки що досягти не вдається, але люди не втрачають надії

Вишгород Укргідроенерго
Близько 20 мільйонів гривень могли б додатково поступати у скарбницю громади Вишгорода, як би не позиція тих, хто мав би денно і нощно дбати про добробут своїх виборців. Тобто депутатів. Яблуком розбрату стали дорогі вишгородські землі – долю яких кожен уявляє по своєму.

Відкликання Подкидишева
Підвищена активність політиків найпевніша ознака наближення виборів. Як у масових забігах, кожен старається зайняти найвигіднішу стартову позицію. У Бучі намагаються позбавити мандата міського депутата Подкидешева.

Недільна школа
Не єдиним хлібом насущним жива людина. Не менш важливий і хліб духовний. Єднанню із Богом та світом навчають дітей в Ірпені у недільній школі Храму Покрови Божої Матері.

Бокс
Лідируючі позиції українських боксерів у світових рейтингах відомі кожному. Ну а ті, хто прийде на зміну визнаним чемпіонам пробують сили в Ірпені на юніорських змаганнях Київщини.
Тож, вдалих поєдинків у всіх справах. до зустрічі за тиждень!

Теги: благоустрій, Бородянка, Бородянський район, Буча, виконком, Вишгород, Вишгородський район, Влада, Ворзель, Гостомель, день в історії, дорога, дороги, екологія, забудова, Земля, ирпень, Ірпінська рада, ірпінь, Ірпінь онлайн, київщина, коцюбинське, Освіта, підсумки, Погляд, Приірпіння, Про головне, Прокуратура, Розслідування, спорт Розділи: Новини, Підсумки тижня
share TWEET SHARE share
Схожі публікації