Підписання меморандуму “Відкрите місто”

540 0 0

2 липня, в приміщенні Обухівської міської ради відбулося підписання Меморандуму «Про взаєморозуміння та співпрацю». В Рамках реалізації концепції розумного міста, згодом буде реалізовано сервіс “Відкрите місто”. Кожен житель повинен вказати на проблему яка його турбує, за допомогою додатку opencity.in.ua. Додаток допоможе швидко та якісно реагувати на звернення громадян. Відкрите місто – це інтерактивна веб-платформа, де на кожне звернення громадян, відповідальний працівник міської ради вирішить проблему.

Міський голова Олександр Левченко наголосив:”Для мене особисто доступність і прозорість влади не просто слова. В сучасних умовах, надзвичайне значення має розвиток громадянського суспільства. Цей інструмент для вас, обухівці.”

Голова ГО “Асоціації розвитку Обухівщини” Михайло Трач, зазначив: “Платформа “Відкрите місто” дозволить не тільки налагодити діалог між владою та громадою, а вирішить безліч поточних проблем міста. Разом. Спільно.”

Юрій Піскалюк, представник фонду “Східна Європа” повідомив:” Обухів не перше і не останнє з міст де буде використовуватися функціонал “Відкритого міста”. Та я впевнений, Обухів має потенціал стати найпрогресивнішим містом в Киїській області.” На цій урочистій ноті відбулося підписання тристороннього меморандуму про приєднання міста Обухів до платформи “Відкрите місто”.

Читайте ще:  У відкритому чемпіонаті Славутича по міні-футболу взяли участь команди з Київщини та України

Розділи: Новини, Обухів
share TWEET SHARE share
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *