Підготовка до нового навчального року: ЗОШ №17

680 0 0

17 школа готується зустріти учнів в оновленому вигляді. Нестачу місць для школярів цьогоріч в Ірпені вирішують за рахунок добудов. Новий триповерховий корпус 17 школи вже зведений, наразі тривають внутрішні роботи. За словами представника підрядника до першого вересня, добудова буде у повній готовності.

В новому приміщенні навчатимуться учні початкової школи та розміщуватимуться майстерні. Проте добудова у повній мірі проблему не вирішить. Відтак, навчання у другу зміну все одно не уникнути, зазначає  виконуючий обов’язків директора школи Іван Пташник.

Наразі школа набрала вже сім перших класів.

В старому корпусі майже всі класні кімнати відремонтовані, запевняє очільник школи. Проте оновлені класи Іван Пташник не показав, пояснюючи відсутністю ключів.

А от ремонт їдальні ще не зроблено. Але пан Пташник каже, до початку навчального року їдальня буде готова.

 

Чи все заплановане встигнуть зробити у навчальних закладах до нового року, начальник управління освіти і науки Олег Білорус обіцяє розповісти “Погляду” за два тижні.

 

 

Читайте ще:  Акція протесту в Романівці за безпеку руху

Теги: благоустрій, Влада, Діти, екологія, забудова, Земля, ирпень, Ірпінська рада, ірпінь, Ірпінь онлайн, київщина, Освіта, Погляд, Приірпіння, школа Розділи: Ірпінь, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

139 queries in 2,020 seconds.