Підгірці під прицілом: “мітингувальники” з Києва намагалися відправити у відставку сільського голову

735 0 0

На данном изображении может находиться: один или несколько человек и на улицеВчора до організації “Безпека нашого краю” звернулись жителі с. Підгірці з інформацією що біля сільської ради зібралось близько 200 невідомих осіб та проводять мітинг від імені громади села.

Активісти організації виїхали на місце події та зафіксували вказаний факт. Дійсно, біля сільради мітингувальники вимагали звільнення з посади голови села Сергія Кравченка та скасовування генерального плану. Майже всі мітингувальники – або пенсіонери, або студенти, в тому числі неповнолітні, поспілкувавшись з якими кореспондент ІА “Погляд” з’ясував, що їх централізовано привезли з Києва на умовах оплати “праці” – від 300 до 500 гривень. Хто є замовником цього “флешмобу” ніхто не знає. 

Під час мітингу організатори спробували спровокувати силовий конфлікт, але активісти та представники Національної поліції України завадили цьому. Після чого мітингувальники передали голові села звернення. Після цього так звана “громада села” вирушила на трасу Обухів-Київ та перекрила її. Цей факт також був зафіксований, адже перекривати дорогу державного значення протизаконно. Далі – учасники “акції” посідали в автобуси та вирушили в бік Києва, залишивши після себе купи сміття.

Читайте ще:  У Баришівці відкрили сучасний скейт-парк

Розділи: Новини, Обухів
share TWEET SHARE share