Перший заступник міського голови Дмитро Христюк оголосив, що йде з посади

665 0 0

Перший заступник міського голови Дмитро Христюк оголосив, що йде з посади
Другий пішов. Минула лише доба, як мер Ірпеня Володимир Карплюк повідомив про свою відставку.
Аж ось і перший заступник міського голови Дмитро Христюк також оголосив, що йде з посади. Пише, що йде з командою, мріяв та робив добрі справи.
Він зявився у Приірпінні в образі білого лицаря у 2015. На посаді заступником голови облдержадміністрації Дмитро Христюк обіцяв громаді свою допомогу у боротьбі з корупцією та незаконними забудовами.
Також Дмитро Христюк відзначився укладанням договору з підрядником-небіжчиком. По цьому та іншим фактам зловживання службовим становищем з метою розкрадання бюджетних коштів в особливо великих розмірах на заступника Ірпінського міського голови відкрито кримінальні провадження. Христюк в усьому підтримував іншого фігуранта кримінальних проваджень міського голову Володимира Карплюка. Разом вони ходили один до одного на судові засідання. Під час роботи першим заступником Ірпінського міського голови Дмитро Христюк намагався позиціонувати себе вправним господарником. Ще минулого понеділка він проводив щотижневу нараду, і віддавав розпорядження міським чиновникам. Обіцяв перевірити виконання.

Читайте ще:  У Ворзелі розпочинається процес громадських обговорень щодо приєднання до Бучанської ОТГ

Теги: Влада, ирпень, Ірпінська рада, ірпінь, Ірпінь онлайн, київщина, Приірпіння Розділи: Ірпінь, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *