Перекриття руху на трасі Київ-Ковель

628 0 0

В Бучі ошукані інвестори перекрили рух транспорту по трасі Київ-Ковель. Власники квартир, які вклали кошти в будівництво ЖК «Forest Land» стали жертвами будівельних шахраїв і залишилися без грошей та житла.

Близько години з плакатами в руках люди блокували проїзд транспорту. Пропускали тільки маршрутки. Водії ж автомобілів розверталися і їхали іншим шляхом, а деякі обурювалися

Нагадаємо, будівництво  житлового комплексу на околицях Бучі розпочалося ще у 2014 році. В кінці 16 і на початку 2017 років дві секції першого з шести будинків у “Forest Land” здали в  експлуатацію. Анна є власницею однієї з квартир. Каже, що на момент покупки комунікації були підключили лише частково. Електрика була тимчасова, газу не було взагалі. Але в відділі продажів їх запевнили, що найближчим часом все буде підключено

Минає вже вісімнадцятий рік, а мешканці, що придбали квартири у довгобуді наразі  взагалі лишилися ні з чим. Будівництво припинено, а в секціях, що вже збудовані повністю відсутні всі комунікації.  Але, незважаючи на це відділ продажів на чолі з паном Немерюком, продовжує продавати квартири в недобудованих та неіснуючих будинках без комунікацій. Та годувати обіцянками інвесторів.

Читайте ще:  День Збройних Сил України в Бучі, гучні оплески та щирі побажання.

Тож перекривши рух транспорту, інвестори в такий спосіб намагалися привернути увагу представників місцевої влади та правоохоронних органів, Генеральної прокуратури України, а також всіх небайдужих громадян.

Взагалі, на сьогодні забудовником було введено в оману близько 200 сімей, серед членів яких є службовці Національної Гвардії України, ветерани АТО, а також переселенці з тимчасово окупованих територій України.

Теги: Акція протесту, благоустрій, Буча, Влада, Довгобуд, забудова, Обурені інвесори Розділи: Буча, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *