Перекриття автошляхів як дієвий спосіб достукатись до влади

460 0 0

Нещодавно жителі села Підгірці в знак протесту перекрили Дніпровське шосе. За попередньою інформацією, пікетувальники хочуть достукатися до влади, яка в свою чергу хоче внести зміни в генплан села, що передбачає зведення торгово-розважального центру та багатоповерхівок на болотистій місцевості. Жителі села неодноразово зверталися до Київської ОДА, Обухівської РДА писали листа в Генеральну Прокуратуру України, але їхні звернення не розглядались.

“Нам відома причина чому заявки без розгляду. Органи влади навіть і не думали, що виникне такий конфлікт навколо будівництва, тому активістів вони взагалі не сприймають серйозно. на мітинг приїхав і сільський голова, після появи якого виникла бійка, яку ж одразу зупинили правоохоронці.” – повідомляє один з активістів. На мітингу були присутні пенсіонери, жінки зі своїми малолітніми дітьми, студенти та просто люди, яким не байдужа доля свого села.

Кореспондент ІА “Погляд” намагався поспілкуватися з органами влади та на жаль ніхто не захотів коментувати дану ситуацію. Минулого тижня голова Київської ОДА все ж погодився поспілкуватися з мітингувальниками, але у призначений час зустрічі не відбулося. Активісти навіть і не думають здаватися, навпаки, якщо їх не буде почуто, вони пропонують перекрити головне шосе на добу чи навіть заблокують кортеж Президента.

Читайте ще:  Не буде коштів - не буде газу: опалювальний сезон у Василькові може розпочатися із запізненням?

Розділи: Новини, Обухів
share TWEET SHARE share
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *