Патрульні Борисполя зупинили автобус і виявили аж два його свідоцтва реєстрації

543 0 0

За порушення ПДР інспектори відділення безпеки дорожнього руху батальйону патрульної поліції в місті Бориспіль разом із представниками Укртрансбезпеки зупинили водія автобуса Mercedes-Benz Sprinter 5 вересня, близько 15-ї години. Водій з повним салоном пасажирів виїжджав із аеропорту «Бориспіль».

Чоловік надав документи на транспортний засіб – патрульні одразу помітили, що свідоцтво про реєстрацію має ознаки підробки. Відтак, на місце події викликали слідчо-оперативну групу. Після її прибуття власник автобусу, який теж був на місці, надав оригінальний документ.

Різниця – суттєва: у, ймовірно, підробленому свідоцтві значиться – фургон пасажирський-В з кількістю сидячих місць 18, колір сірий, а в оригінальному – фургон малотонажний-В з кількістю місць для сидіння 3, колір білий.

У присутності двох свідків обидва документи правоохоронці вилучили, а автобус доставили на майданчик тимчасово затриманих транспортних засобів.

Таке переобладнання автомобіля значно збільшує кількість постраждалих у разі дорожньо-транспортної пригоди. Людина, яка вмонтувала сидіння у транспортний засіб, що не призначений для перевезення пасажирів, знехтувала їхньою безпекою.

Читайте ще:  У Вишневому знову затримали держслужбовця

Джерело

Розділи: Бориспіль, Новини
share TWEET SHARE share