Парк у Вишневому: символічний похорон незаконного будівництва

963 0 0

9 липня стало знаковим днем для громади Вишневого та Софіївської Борщагівки. Вони зробили ще один рішучий крок для зупинення рейдера-забудовника та встановлення справедливості на території майбутнього парку міста.

На ділянку, де проходять незаконні будівельні роботи, завітали жителі разом з мером Вишневого, депутатами та представником Державної виконавчої служби, який зачитав Ухвалу “Про забезпечення позову шляхом заборони ТОВ “ЄВРО 2000” (код 31242050) проведення будівельних робіт по забудові земельної ділянки“. Попередньо Постанова “Про відкриття виконавчого провадження” була направлена в головний офіс забудовника.

Звісно, не обійшлося без боротьби: найманці від забудовника, так звані “тітушки” не пускали на територію 10 га, тому між активістами та молодиками зчинилася бійка. Зрештою, громада прорвалася на ділянку. На жаль, представників від “Євро 2000” вони не знайшли, тому Ухвалу пред’явили іншій компанії “БудІнвестКонтакт”, яке є підрядником даної забудови та заявляє, що має всі необхідні дозволи для спорудження багатоповерхівок.

Відомо, що 2 липня року Києво-Святошинський районний суд Київської області вирішив: накласти арешт та заборону на відчуження, реєстрацію (перереєстрацію) земельної ділянки. Таким чином, забороняється забудовувати багатоповерхівками паркову зону у Вишневому в межах вул. Святошинська та вул. Машинобудівників.

Читайте ще:  У Борисполі побудують будівлю суду

І хоча документ оприлюднили, активісти не вірять, що будівництво зупиниться: “Це процедура, яку потрібно дотримуватися, але так як веде себе забудовник останні 1,5 року показує, що його навряд чи можна зупинити. Сьогодні ми побачили, як має працювати виконавча влада, коли є рішення суду”. Та додають: “Зі сторони забудовника – повне нехтування законом, вони не зважають ні на присутність мера та депутатів на ділянці, ні на судових представників. Будівництво продовжується в чотири крани та вкладається цегла, ніхто, вочевидь, й не думав припиняти свою діяльність”.

Мер міста Вишневого Ілля Діков також прокоментував ситуацію: “Всю послідовність подій має встановлювати суд. Ми брали висновки з правових інститутів і неможливо скасувати прийняті рішення міської ради”.

Зазначимо, що у справі № 911/3552/17 встановлено що, рішення Вишневої міської ради від 29.05.2007, яким затверджено проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у довгострокове користування на умовах оренди ТОВ “Євро 2000″прийняте всупереч вимогам Конституції України, Земельного кодексу України, Закону України “Про державну експертизу землевпорядної документації “, Закону України “Про основи містобудівництва”, що є підставою визнанню недійсним в порядку, передбаченому ст. 21, 152, 155 Земельного кодексу України, ст. 16, 21 Цивільного кодексу України.

Натомість, громада навіть влаштувала “похорони” біля воріт проти недобудованих багатоповерхівок. Вони поклали до труни три намальованих будинки та забили цвяхами.  

Попри всі заборони, рейдер-забудовник так і не припинив будівництво, він продовжує освоювати територію, посилаючись на те, що це все законно та на благо громадян.

Теги: #Вишневе#парк#громада#рейдер#незаконнебудівництво#ЄВРО2000 Розділи: Вишневе, Головне, Київщина, Новини
share TWEET SHARE share
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *