Оприлюднено детальний план під забудову колишнього комбінату “Перемога”

1530 0 1

 

Напередодні проведення 51 сесії Ірпінської міської ради, на сайті органу місцевого самоврядування оприлюднили детальний план ділянки по вулиці Соборній.
Раптом виявилося, що на цій ділянці заплановано дванадцять дев’ятиповерхових житлових будинків!
Ще на 48-й сесії Ірпінської міськради мер запевняв депутатів та громаду міста, що ця територія під житлову забудову не планується. Навпаки, там буде айтіпарк.
Проте, на сесію міськради 29 травня вже винесено питання щодо затвердження детального плану території по вулиці Соборній.
Нагадаємо, що район БКЗ, де розташована скандальна земельна ділянка, є одним із найпроблемніших в місті. Нещодавно на громадських слуханнях продемонстували наслідки багатоповерхової забудови цієї місцевості.
В Києві щільність населення — 34 особи на 100 квадратних метрів, в Ірпені — 160. Біля мікрорайону ДСО одна школа на 452 учні. Населення цього району вже понад сім тисяч осіб, а скоро стане 7,5. Тому, жителям цих квартир будуть потрібні нові школи.
Та якщо подивитись на розроблений в міськраді проект детального плану території, то бачимо — жодної школи для майбутніх мешканців не заплановано.
Ну а мешканці БКЗ можуть зробити висновки, як проголосують за цей проект їхні депутати. Це представники Нових облич Олександр Маркушин та Олександр Пащинський. До речі, громадські слухання щодо розвитку району обидва проігнорували.

Читайте ще:  Допомогти ближньому легко

Теги: екологія, забудова, Земля, ирпень, Ірпінська рада, ірпінь, Ірпінь онлайн, київщина, міська рада, Освіта, Погляд, Приірпіння, Ремонт Розділи: Ірпінь, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *