Операція «Візит» на Васильківщині

460 0 0

Поліцейські відвідали найвіддаленіші кутки Васильківщини з профілактичною метою.

Операція «Візит» на Васильківщині

Як відомо, останнім часом зловмисники не зупиняються ні перед чим. Дуже часто жертвами шахраїв і грабіжників стають літні люди, які не мають доступу до інформаційного поля в мережі Інтернет і не знають, як себе захистити. Тому нині у всіх районах Київської області проводяться профілактичні заходи під умовною назвою «Візит».

у всіх районах Київської області проводяться профілактичні заходи під умовною назвою «Візит»

Дільничні офіцери поліції відвідують і знайомляться з жителями найбільш віддалених сіл. Вони пояснюють, як не потрапити на гачок шахраїв і вберегтися від крадіжок. Також розповсюджують інформаційні газети поліції Київщини. За допомогою друкованого видання громадяни, а особливо літні люди, які не мають доступу до мережі Інтернет, можуть ознайомитися зі станом оперативної обстановки у Київській області, отримати корисні поради від правоохоронців і замислитися над поліцейськими хроніками.

Працівники поліції Васильківщини вручають людям візитні картки з контактними телефонами та надають інформацію щодо часів прийому громадян на поліцейських дільницях.
Так, працівники поліції Васильківщини, окрім превентивної роботи, вручають людям візитні картки з контактними телефонами та надають інформацію щодо часів прийому громадян на поліцейських дільницях.
Джерело: Поліція Київської області

Читайте ще:  Виконком у Гостомелі: бюджет за 9 місяців, тарифи на вивезення сміття та ритуальні послуги

Теги: Васильківщина, київщина, Поліція, профілактичні заходи Розділи: Васильків, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації