Операція “Мак”

930 0 0

За даними Управління превентивної діяльності ГУНП в Київській області, на Київщині правоохоронці продовжують виявляти посіви конопель. Поліцейські проводять заходи щодо виявлення та знищення посівів наркотиковмісних рослин.

У Київській області триває оперативно-профілактична операція під умовною назвою “Мак”, метою якої є виявлення, попередження і знищення незаконних посівів наркорослин, перекриття каналів постачання наркотичних засобів рослинного походження.

Черговий факт незаконного вирощування конопель дільничні зареєстрували у с. Золотуха, Сквирського району. Правоохоронці на вулиці Мічуріна, у господарстві 42-річноого місцевого жителя виявили посів 36 кущів конопель.

Для з’ясування всіх обставин на місце події викликана місцева слідчо-оперативна група. Вилучені зразки відправлені для проведення експертизи. Проводиться перевірка.

В діях громадянина вбачаються ознаки складу кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 310 КК України (посів або вирощування снотворного маку чи конопель).

Згідно ч. 1 ст. 310 Кримінального кодексу України незаконний посів або незаконне вирощування снодійного маку в кількості від 100 до 500 рослин чи конопель у кількості від 10-ти до 50-ти рослин – караються штрафом від ста до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до 6-ти місяців, або обмеженням волі на строк до 3-х років. Частина 2 цієї ж статті за ті ж самі дії, вчинені особою, яка була засуджена за цією статтею чи яка раніше вчинила один із злочинів, передбачених статтями 307, 309, 311, 317 Кримінального Кодексу, або вчинені за попередньою змовою групою осіб з метою збуту, а також незаконний посів або незаконне вирощування снодійного маку в кількості п’ятисот і більше рослин чи конопель у кількості п’ятдесят і більше рослин, – караються позбавленням волі на строк від 3-х до 7-ми років.

Читайте ще:  100-річчя Української революції: у Вишгороді триває фотодокументальна виставка

Теги: #Київщина#конопля#поліція#операціямак Розділи: Вишневе, Головне, Київщина, Новини
share TWEET SHARE share
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *