Оля Полякова привітає обухівців з Днем міста

905 0 0

Щороку у вересні в Обухові святкують День міста. Цьогоріч святкування відбудеться 15 – 16 вересня, але святкова програма розпочнеться вже із 12 вересня. Саме цього дня в Обухівському РЦКіД о 18:30 відбудеться творчий вечір О. Хмельовського під назвою “Тобі, моє місто, і слово, і пісня”.

14 вересня о 10:00 відбудеться офіційне відкриття шкільних спортивно-ігрових майданчиків та відкриття виставки творчості обухівських майстрів. Завершиться цей день біля нижнього озера гучною молодіжною тусовкою, зустріччю випускників шкіл та виступом гурту “Клей Угрюмого”.

15 вересня на Піщаній пройдуть спортивні змагання, виставка-продаж виробів народних майстрів Обухова. На жителів та гостей міста очікують виступи місцевих колективів та запрошених гостей – Заслуженого артиста України – саксофоніста Ігоря Рудого, виступ Володимира Ткаченка, а родзинкою свята стане неймовірна Оля Полякова.

На цьому святкування не завершуються, 16 вересня також пройдуть спортивні змагання. З 12:00 буде концертна програма за участю творчих колективів міста, а о 14:00 розпочнеться Караоке на Піщаній з ведучим Ігорем Кондратюком.

Читайте ще:  В Яготині не забули про дітей чиї батьки воюють на сході

Розділи: Новини, Обухів
share TWEET SHARE share