Олександр Горган у Вишгороді публічно озвучив секс-мрії про колишню помічницю

1030 0 0

Из выступления губернатора Киевской области – «Олександр Горган. Жизненное» И так. Глубоко вдыхаем…«Ви знаєте, я півтора року працював у Вишгороді головою РДА і останні півроку у мене була молода і дуже красива заступниця і, Ви знаєте, якби мене не перевели у Київ – це б закінчилося інтимом і подружньою зрадою…(Жене можно дышать. Даже нужно😅)…Але, Слава Богу, мене «повищили» і я пішов працювати губернатором, а ця красива дівчина залишилася у Вишгороді у моїх нездійснених мріях…»Все, можно выдыхать. Теперь в мечтах губернатора – интим со страной. Это месть.😅

Опубліковано Antonina Basenko Вівторок, 11 вересня 2018 р.

Під час святкування Дня Вишгорода одружений голова Київської облдержадміністрації Олександр Горган зізнався у бажанні інтиму зі своєю молодою заступницею. Він зазначив, що його робота на посаді голови РДА у Вишгороді могла б закінчитися подружньою зрадою.

Про це стало відомо з відео Антоніни Басенко на її сторінці у Facebook.

«Ви знаєте, я півтора року працював у Вишгороді головою РДА, і останні півроку у мене була молода, дуже гарна заступниця… Якби мене не перевели в Київ, я впевнений, це б закінчилося інтимом і подружньою зрадою»,  – розповів Горган.

Читайте ще:  У Києві юного учасника акції проти "злобудовних" злочинів затримали під Кабміном за чай у пляшці

Потім голова Київської ОДА повідомив, що його підвищили і зради вдалося уникнути.

«Слава Богу, мене підвищили, я пішов працювати губернатором, а ця красива молода дівчина залишилася у Вишгороді, і залишилася в моїх нездійснених мріях …», – додав чиновник.

Теги: Вишгород, голова Київської ОДА, інтим, Київська обласна державна адміністрація, київщина, Олександр Горган Розділи: Вишгород, Головне, Київщина, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації