Оголошено конкурс проектів у сфері роботи з дітьми та молоддю на 2019 рік

450 0 0

До уваги представників інститутів громадянського суспільства!

Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації оголошує обласний конкурс з визначення проектів у сфері роботи з дітьми та молоддю, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких у 2019 році надається підтримка за рахунок бюджетних коштів.

Про це повідомляє прес-служба КОДА.

Конкурсні пропозиції приймаються у друкованій та електронній формі  до 31 жовтня 2018 року щоденно, крім суботи та неділі, з 10:00 год. до 17:00 год., у п’ятницю з 10:00 до 16:00 год. за адресою: м. Київ,
пл. Лесі Українки, 1, каб. 534 (5 поверх), тел. (044) 285-58-73.

Перелік пріоритетних завдань, на реалізацію яких повинні спрямовуватися проекти у сфері роботи з дітьми та молоддю, що подаються для участі у Конкурсі для отримання фінансової підтримки за рахунок коштів обласного бюджету у 2019 році:

1. Формування громадянської позиції – здійснення заходів, спрямованих на утвердження громадянської свідомості і активної життєвої позиції молоді.

2. Здоровий спосіб життя молоді – здійснення заходів, спрямованих на популяризацію та утвердження здорового і безпечного способу життя та культури здоров’я серед молоді.

Читайте ще:  Акція “Буча — не Гостомель”: бучанська громада висунула до міської влади вимогу створити поблизу “Кампи” природоохоронну зону

3. Розвиток неформальної освіти – проведення заходів неформальної освіти, спрямованих на набуття молоддю знань, навичок та інших компетентностей поза системою освіти.

4. Зайнятість молоді – створення умов та здійснення заходів, спрямованих на працевлаштування молоді (забезпечення первинної і вторинної зайнятості та самозайнятості молоді).

5. Партнерська підтримка молоді, що проживає на тимчасово окупованій території України, та внутрішньо переміщених осіб – здійснення заходів, спрямованих на соціальне становлення та підтримку молоді з числа внутрішньо переміщених осіб.

Подробиці за посиланням.

 

Фото із відкритого доступу мережі Internet

 

Теги: громадянська позиція, компетентності, конкурс, неформальна освіта, Освіта, патріотичне виховання, проекти, робота з дітьми та молоддю Розділи: Головне, Новини, Україна
share TWEET SHARE share
Схожі публікації