Одинадцятикласники склали ЗНО з української мови і літератури

778 0 0

 

24 травня абітурієнти проходили зовнішне незалежне оцінювання з української мови та літератури. Ці тести – наймасовіші за кількістю учасників, адже ЗНО з української мови та літератури є обов’язковими для вступу до вишів. Більшість випускників зізнається, готувалися інтенсивно протягом усього навчального року.
Чорна ручка, запрошення і документи – це все все що можна взяти з собою на тестування.
Загальна кількість завдань – 58. Вони поділены на 3 частини: 33 вправи з української мови, 24 – з літератури, ну і власне висловлення. На тестування випускникам було відведено три години.
Також в ЗНО-2018 є нововведення. Цього року вперше проходять зовнішне незалежне оцінювання з української мови та літератури студенти 2 курсу технікумів та коледжів України.
У 2018 році випускники коледжів та училищ складатимуть тестування з української мови, в наступні два роки додадуть інші предмети. Вже сьогодні ввечері випускники зможуть звірити свої відповіді в мережі інтернет і приблизно підрахувати свої бали. Основна сесія незалежного оцінювання стартувала від початку тижня. Вже здали математику. Попереду, ще 9 тестів. Останній – з хімії, який запланований на 13 червня.

Читайте ще:  Таємниці на “дні” кошторисів та плешківське морозиво

Теги: Буча, Вишгород, Діти, ирпень, Ірпінська рада, ірпінь, Ірпінь онлайн, київщина, Освіта, Погляд, Приірпіння, свято Розділи: Ірпінь, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *