Очільниця Ірпеня Анастасія Попсуй відмовилася від участі у проекті “Нові лідери”: мерські обов’язки відбирають весь її час

728 0 -1

Очільниця Ірпеня Анастасія Попсуй відмовилася від участі у проекті “Нові лідери”: мерські обов’язки відбирають весь її час

6 серпня в.о. ірпінського міського голови Анастасія Попсуй відмовилася від участі у проекті “Нові лідери”. Своє рішення вона мотивує мерськими обов’язками, що відніматимуть весь її час.

Як відомо, Попсуй пройшла три попередні етапи проекту, а в “народному голосуванні” набрала найбільше голосів, випередивши своїх конкурентів. На сайті зафіксована цифра 4593.

Сьогоднішня очільниця Ірпеня запевняє: “Перевірка голосування довела, що абсолютно кожен голос був набутий мною чесно”.

Водночас свідома громада стверджувала, що під Попсуй задіяли цілу кампанію з накрутки голосів за рахунок використання адмінресурсу. В основному це були місцеві освітяни.

Попсуй подала на конкурс проект: створення Школи геніїв: виклик системі. Місія — “пошук і формування нової, вільної від корумпованих зв’язків та демократично спрямованої еліти державного управління в Україні”.

Багато хто з жителів Приірпіння скептично поставився до цієї розробки. Адже пам’ятають, як колишня заступниця мера Ірпеня із гуманітарних питань “активно” займалася впровадженням освітньої та медичної реформ у нашому регіоні.

На посаді її замінила Наталія Семко. А Попсуй тривалий час залишалася безробітним депутатом та “громадським активістом”, яку періодично залучали до різних політичних акцій на підтримку тодішнього ірпінського мера Володимира Карплюка та його оточення.

Читайте ще:  Питання про покарання вбивці Ірини Шульженко залишилося без відповіді

Очільниця Ірпеня Анастасія Попсуй відмовилася від участі у проекті “Нові лідери”: мерські обов’язки відбирають весь її час

На заваді реалізації проекту Попсуй стало перебрання на себе обов’язків міського голови після відставки Карплюка. Тому чиновниця планує витрачати весь свій час на покращення добробуту ірпінських родин у “прогресивному європейському місті”.

Проте Попсуй залишає нам надію: “Мій вихід із проекту не означає завершення ініціативи “Школа геніїв”. Наша команда уже багато зробила для втілення її в життя, і ми обов’язково доведемо справу до успішної сталої реалізації”.

Сподіватимемося, що це буде не черговий комерційний проект на комунальній землі нашого міста на кшталт Ірпінського ліцею інноваційних технологій.

Теги: Діти, ирпень, Ірпінська рада, ірпінь, Карплюк, київщина, Нові лідери, Освіта, Попсуй, Приірпіння, школа, Школа геніїв Розділи: Ірпінь, Київщина, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

141 queries in 1,995 seconds.