Обурена громада Київщини мітингувала біля будівлі Міністерства внутрішніх справ України

558 0 0

13 липня біля будівлі Міністерства внутрішніх справ України зібрався мітинг обурених мешканців Київщини. Вони приїхали висловити недовіру до правоохоронних органів. Мета акції – протест проти потурання незаконним забудовам, що охопили Київ та область.

Ірпінські активісти долучились до акції із наболілим зверненням, у якому висловили прохання вжити заходів кримінально-карного та дисциплінарного характеру до посадових осіб Ірпінського відділу поліції, Ірпінського відділу Державної служби охорони, забудовника земельної ділянки та сторонніх осіб на цьому об’єкті. А також розпочати кримінальні провадження щодо службової недбалості, перевищенні посадових обов’язків, невиконання рішення суду та завдання тілесних ушкоджень на території ДСО.

Конкретних відповідей люди поки що не отримали. Директор департаменту комунікації Міністерства внутрішніх справ лише заявив, що мітинги та акції протесту громадян – це звичайна практика для державного органу виконавчої влади.

Натомість, депутат Ірпінської міської ради Лаврентій Кухалейшвілі зауважив на  швидкість зміни  кадрового складу у керівництві Ірпінського відділу національної поліції.

Загалом акція протесту тривала кілька годин. Її учасники запевнили будуть і надалі вимагати від правоохоронців більш сумлінно ставитися до боротьби з корупцією та порушеннями чинного законодавства.

Читайте ще:  На арештованій ділянці триває будівництво

Теги: благоустрій, Влада, екологія, забудова, Земля, Ірпінська рада, ірпінь, Ірпінь онлайн, київщина, міська рада, Погляд, Приірпіння Розділи: Ірпінь, Київщина, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *