Обухів: ще один крок до європейського рівня

475 0 0

Незабаром Обухів стане першим містом у Київській області, де запрацює сервіс під назвою “Open Space”. Проект “Open Space” запустили ще в кінці минулого року у Дарницькому відділі ДРАЦС. Сервіс передбачає прийом громадян за принципом відкритого простору. Обухову запропонували стати найпершим містом на Київщині, де запрацює сервіс європейського рівня. Ця послуга допоможе уникнути черг завдяки функціонуванню електронної черги і дасть можливість регулювати потік населення.

“Коли приходитимуть громадяни до нашого відділу, вони будуть бачити роботу спеціалістів. Буде встановлена електронна черга. Наше місто знаходиться поблизу Києва, до нас звертається дуже багато жителів, тому обрали для проекту саме наше місто.” – розповідає начальник відділу ДРАЦС Галина Карпенко.

Щоб Обухівський відділ ДРАЦС відповідав європейському рівню потрібно відремонтувати будівлю, яка була зведена ще у 60-их роках. Саме міська рада взяла на себе витрати та допомагає в ремонті, закупили комп’ютерну техніку, оплатили банер та висадили навколо будівлі безліч квітів. Відкриття “Open Space” в Обухові заплановано на 22 серпня.

Читайте ще:  Метро "Лісова": війни броварських перевізників тривають

Розділи: Новини, Обухів
share TWEET SHARE share
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *