Обрано міру запобіжного заходу підозрюваним у згвалтуванні неповнолітньої

768 0 0

Сьогодні, 10 серпня в Броварському міськрайонному суді Київської області під головуванням судді Білик відбулося засідання про обрання міри запобіжного заходу двом громадянам, які підозрюються у вчиненні злочину за ч. 3 статті 152  КК України (зґвалтування, вчинене групою осіб, або зґвалтування неповнолітньої чи неповнолітнього – карається позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років)
У вівторок, 8 серпня, два чоловіка, перебуваючи у одній із квартир у м. Бровари, діючи за попередньою змовою групою осіб, із застосуванням насильства до потерпілої, вступили з неповнолітньою дівчиною проти її волі у статеві стрсунки. Після жахливої події 16-річній дівчині вдалося самостійно залишити квартиру, де відбувалося зґвалтування. Вона звернулася до Броварської ЦРЛ. Працівники медичного закладу повідомили правоохоронців про вказану подію, а ті невідкладно розпочали досудове розслідування.
За процесуального керівництва Броварської місцевої прокуратури та дякуючи злагодженій роботі оперативних служб поліції Київщини, за дві години були встановлені та затримані підозрювані у злочині. 
Напередодні в соціальних мережах з’явилися чутки про те, що “вже всьо порішали” і підозрюваних випустять під домашній арешт. Це викликало неабиякий резонанс серед ЗМІ,  представники багатьох навіть сьогодні прибули до будівлі суду. Прибула до суду і потерпіла зі своїми адвокатами, котрі дізнавшись про те, що з нею трапилося зголосилися допомогати їй безкоштовно.
Сам розгляд розпочався із значним запізненням, потім головуюча суддя оголосила, що розгляд буде закритим і попросила всіх присутніх, в тому числі і потерпілу з її адвокатами, залишити судову залу. По кожному з підозрюваних проводили окремі засідання, обидва ховали обличчя  під футболками і від спілкування з пресою відмовлялися. На оголошення рішення все ж дозволили бути присутніми і представникам ЗМІ. Отже, суд задовольнив клопотання Броварської місцевої прокуратури –підозрюваним обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою впродовж 60 діб.
Кореспондент ІА “Погляд” зміг почути коментарі родичів одного з підозрюваних, котрі впевнені в його невинуватості та адвоката, який наголосив на тому, що через великий резонанс до цієї справи чиниться тиск на працівників, як прокуратури так і суду. Адвокат переконаний, що саме це і вплинуло на обрання запобіжного заходу. Тому захист  готує апеляційну скаргу.
Читайте ще:  Проблеми освіти у Приірпінні

Розділи: Бровари, Новини
share TWEET SHARE share
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

124 queries in 1,453 seconds.