Обережно – шахраї!

963 0 0

У Василькові група шахраїв виманює у пенсіонерів останні гроші.

З недавніх пір у місті Васильків почастішали випадки шахрайства – виманювання грошей у людей літнього віку. Зокрема, як повідомляє мешканка Василькову Анастасія Лозенко на своїй сторінці у мережі Facebook, жертвою таких дій стала її бабуся Антоніна Іванівна. Журналісту ІА «Погляд» жінка розповіла, що нещодавно троє осіб (жінка і двоє чоловіків, один із яких – іноземець) біля будинку по вулиці Соборній зібрали всіх тамтешніх пенсіонерів і довго читали їм лекцію про аплікатор Кузнєцова. Вони запевняли, що для пенсіонерів і пільговиків цей диво-апарат безкоштовний. Після лекції вони пішли до квартир пенсіонерів, і вже там повідомляли їм, що аплікатор коштує 3900 грн. «Один із шахраїв пішов за мною у квартиру і постійно просив підписати якийсь документ, – зізнається Антоніна Іванівна. – Я відмовлялась, а потім він попросив показати моє пенсійне посвідчення та ліки, які я приймаю. Він брав і підпалював мої ліки, щоб довести, що це підробка, адже вони горять! А потім запевнив, що їхній апарат мене вилікує від усіх хвороб».

 

Читайте ще:  “Підсумки тижня” від журналістів служби новин інформаційної агенції “Погляд” від 21.12.2018

Купити цей чудо-виріб жінка відмовилась. Шахраю сказала, що не має таких грошей. Проте сама пішла до кімнати, дістала свої збереження і поклала на стіл. Шахрай, скориставшись моментом, просто зайшов до кімнати і сам взяв кошти. Як повідомила онука літньої жінки, у цей час вона намагалася додзвонитись бабусі, проте та не брала слухавку, оскільки за нею ходив той чоловік і не давав їй відповісти на дзвінок. «Коли бабуся все таки мені відповіла, той чоловік почав голосно розказувати про свій апарат, щоб вона швидше поклала трубку і не сказала нічого зайвого, – згадує Анастасія Лозенко. – Я занепокоїлась, відразу пішла до неї та викликала поліцію. Шахраї втекти не встигли. Їх забрали до відділку поліції, бабуся написала заяву. Зловмисники дали якісь пояснення і їх відпустили».  Побачити поведінку одного із групи зловмисників можна на відео Обережно – шахраї!

Пенсіонерка Антоніна Іванівна не розуміє, як подібне могло з нею статися. Рідні припускають, що шахраї загіпнотизували бабусю, щоб вона дістала свої останні гроші.
Як виявилося, подібні випадки вже траплялися у місті. Схожа група шахраїв була помічена в інших мікрорайонах Василькова, зокрема у віськовому містечку біля будинку 11.  Зловмисники діяли за такою ж схемою і називали таку ж ціну (3900 грн) на аплікатор Кузнєцова, який, до речі, в мережі Інтернет можна купити за 300 грн або й дешевше.

Читайте ще:  У Василькові знайдено повішеного чоловіка зі зв’язаними руками

Обержно – шахраї!

Теги: Васильків, виманювання грошей, обережно - шахраї, пенсіонери, шахрайство Розділи: Васильків, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації