Новий формат освітянської конференції Бучанської ОТГ

190 0 0

Новий формат освітянської конференції Бучанської ОТГ

У Бучі в новому форматі пройшла січнева освітянська конференція, що пов’язано зі створенням Бучанської об’єднаної територіальної громади.

До цього заходу, окрім бучанських освітян, вперше долучилися і педагоги Блиставиці, Гаврилівки та Луб’янки. Нагадаємо, що на першій у 2019 році позачерговій сесії БМР на баланс прийнято майнові комплекси закладів освіти цих населених пунктів.

Новий формат освітянської конференції Бучанської ОТГ

Робоча зустріч розпочалася із приємної місії: бучанський міський голова Анатолій Федорук вручив Грамоти Верховної Ради України вчителю Бучанської Української гімназії Валентині Карпенко і вчителю СЗОШ №4 Валентині Жучковій.

Новий формат освітянської конференції Бучанської ОТГ

За впровадження інноваційних методик та освітньої реформи нагороджені ДНЗ “Сонячний”, “Горобинка”, “Капітошка”, “Яблунька”, НВК “Берізка” та міський методичний кабінет.

На заході обговорювали діяльність навчальних закладів, методичного кабінету, центрів інклюзивної освіти, психологічної служби, національно-патріотичну та спортивну роботу, здобутки обдарованої молоді.

Серед актуальних питань — економне використання енергоресурсів, модернізація систем опалення, термосанація приміщень закладів, що сприятиме економії коштів, які можна буде спрямувати на вирішення інших освітніх питань.

Новий формат освітянської конференції Бучанської ОТГ

Найближчим часом відбудеться засідання координаційної ради, на якому передбачено синхронізувати роботу служб і управлінь у перехідний період.

Читайте ще:  Підсумки тижня від журналістів інформаційної агенції "Погляд"

Мер Бучі Анатолій Федорук назвав цю конференцію історичною. Він переконаний, що “після створення ОТГ за кількісними показниками повинні суттєво покращитися і якісні”.

Джерело: прес-служба Бучанської міської ради

Теги: Анатолій Федорук, Блиставиця, Буча, Бучанська ОТГ, Гаврилівка, Грамота Верховної Ради, Економія енергоресурсів, київщина, Луб’янка, Освіта, Приірпіння, школа Розділи: Буча, Київщина, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації