Новому ЖК у Тарасівці бути: як продовжується незаконне будівництво

1340 0 0

Незважаючи на судову заборону будівництва житлового комплексу «Фаворит», комунальне підприємство ЖБК «Енергетик» не припиняє спорудження 4 нових будинків.

В селі Тарасівка за адресою вулиця Шевченка 2 у яскраво-зеленій траві потопає футбольний майданчик, обрамлений сосновим лісочком. Над майданчиком хитається кран, за парканом – шум будівельних приладів. Скоро впритул до стадіону постане житловий комплекс «Фаворит» від групи будівельних компаній «Променад».

Історія «роману» майданчика з новобудовою почалась ще у 2007 році. Обслуговуючий кооператив ЖБК «Енергетик» отримав від сільського голови Володимира Сизона ділянку в оренду.

В 2015 році кооператив добився дозволу на будівництво, проект якого всіляко порушував державні будівельні норми. Частина фундаменту «вилізла» на стадіон, де мали би бути трибуни і приміщення спортсменів. Інший бік фундаменту розташувався впритул до лісової зони, що також за законом заборонено.

Леонід Юрченко, голова комісії з будівництва в Тарасівці розповідає, що його навіть не повідомили про прийняття рішення щодо забудови. Також ділиться чутками, що насправді ЖБК «Енергетик» оформлений на дружину друга Володимира Сизона.

Читайте ще:  Виконком в Ірпені: кошториси у “трясовині”, гроші на реалізацію медичної реформи та “квіткові” мурали з Незнайком

За словами Олександра Іванічева – голови з питань благоустрою села Тарасівка, у 2017 та 2018 роках керівництво сільської ради змінювало генеральні плани села, щоб все таки просунути будівництво. Володимир Сизон, зазначає, що є тільки один діючий план, прийнятий 1987 року і за цим документом будівля на вулиці Шевченка 2 існує.

13 квітня активістам та небайдужим депутатам вдалося отримати у суді заборону на будівництво, адже об’єкт міг пошкодити лінії електропередачі та частину газопроводу, що знаходяться в безпосередній близькості до майбутнього будинку.

Проте будівництво продовжується. Активісти часто викликають поліцію, щоб зупинити незаконне спорудження. Декілька разів слідча група відмовлялась приїжджати на місце подій. 2 липня після звернення до поліції журналістів приїхала слідча група та пообіцяла розібратися у справі. А пан Сизон на наші питання щодо будівництва сказав, що ніяких документів про заборону він не бачив.

Нагадаємо, 12 липня у Тарасівці планується остаточне прийняття нового генерального плану села.

Теги: ЖБК "Енергетик", ЖК "Фаворит", незаконне будівництво, Сизон, Тарасівка, Тарасівська сільська рада Розділи: Київщина, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *