Нова багатоповерхівка у Гатному: рішення на користь скандального забудовника

683 0 0

22 червня Гатненська сільська рада прийняла рішення про надання дозволу розробки плану території для будівництва нової багатоповерхівки. На сайті сільради опублікували оголошення, в якому йдеться про початок обговорення проекту забудови.

Ділянка, про яку йдеться в рішенні, знаходиться за адресою Покровська 2а та займає площу в 0,235 га. За інформацією рішення, власником території є Мороз Юрій Миколайович, який замовив розробку плану. Саме будівництво багатоповерхівки ініціював Самсонович Іван Андрійович. Розробник плану –  ТОВ «НДПІ Київ-Проект».

Опублікованого у відкритому доступі проекту немає. Ті, хто хочуть ознайомитися з планом, можуть відвідати Гатненську сільську раду у вкрай незручний час – до 10 години ранку. Ми подзвонили у сільську раду, де нам повідомили, що особи, яка відповідає за цю справу, немає на місці.

За даними ресурсу Громада Київщини навколо цієї ділянки вже не раз виникали скандали. Зокрема, 4 грудня 2017 року  сільська рада віддала прибудинкові території за адресою Покровська 2 новому власнику, а саме Ользі Андрієвській, яка є тещею голови сільської ради Петра Дрощі. Остання передала ділянки компанії  AVM Development Group, яка побудувала у Гатному житлові комплекси «Супутник» та «Перша житлова платформа». У травні цього року нові власники з екскалаторами знищили сараї жителів на прибудинковій території, хоч мешканці мали всі необхідні документи на ці об’єкти.

Читайте ще:  Жителі вул. Шевченка в Ірпені просять проводити святкові заходи в іншому місці

Остаточне затвердження плану проходитиме 23 липня о 10 годині ранку у Гатненській сільській раді у залі засідань.

Фото: ЖК “Супутник”

 

Теги: Гатне, незаконне будівництво Розділи: Київщина, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *