Незаконні забудови наступають: відтепер у Віті-Поштовій

473 0 0

Віта-Поштова сільська рада оголосила початок подання пропозицій до проекту будівництва житлового комплексу. Мешканці села обурені: депутати  ухвалили рішення про внесення змін до генерального плану села без інформування громади.

Скромне село Віта-Поштова, що розташувалось неподалік Києва, завжди було тихою приміською гаванню. Село знаходилось в гармонії з природою та людьми. Проте і сюди почали добиратись багатоповерхівки та всі пов’язані з ними наслідки: недостатня кількість місць у школах і садках, проблеми з водопостачанням.

«У нас тут були заплановані дитячий садок на 75 місць та  школа, в якій навчатиметься понад 200 дітей. Зараз ця вся територія – вона роздана, а заштриховка – це йде багатоповерхова забудова», – розповідає активіст громадської організації «Сіверка», Любомир Гайдамака.

Спірна ділянка знаходилась в оренді у ТОВ «Мелеус». І ось, на черговій 17 сесії Віта-Поштової сільської ради депутати голосують за зміну у договорі. Та надають дозвіл на розробку проекту житлового комплексу з 8 п’ятиповерховими будинками на 424 квартири кожен.

Наразі в проекті, окрім будинків,також амбулаторія на 220 відвідувачів, яку передадуть до комунальної власності міста. «Яким законом (порядком, регламентом) передбачена процедура передачі нерухомості у комунальну власність? Яким чином буде фінансуватися ця амбулаторія? Чи є досвід в Україні, коли місцева рада фінансує та утримує заклад охорони здоров’я? Яким чином ви на 300 кв.м. збираєтеся організувати прийом 220 відвідувачів щоденно?»,- обурюється Любомир Гайдамака у Facebook.

Читайте ще:  Невідкладна медична допомога запрацювала в новому форматі

Презентацію проекту будівництва проведуть 3 серпня о 9 годині ранку у залі Віта-Поштової сільської ради. Бажаючі висловити свої пропозиції до проекту можуть звернутися в сільраду.

Теги: Віта-Поштова, Житловий комплекс, незаконне будівництво Розділи: Київщина, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

142 queries in 1,617 seconds.