Nemicom з Бородянщини потрапив у список провайдерів-піратів

4270 0 -1

Українські телегрупи StarLightMedia та «1 + 1 медіа» оприлюднили список провайдерів-піратів, потрапив до нього і провайдер з Бородянщини – Nemicom, ТОВ «Ремедіум», який працює у населених пунктах Немішаєве, Микуличі, Бородянка, Ворзель та Клавдієво-Тарасове.

Українська антипіратська ініціатива «Чисте небо», яка на своєму порталі публікує «чорний список» сайтів, до яких є претензії у правовласників, створила новий список, куди увійшли провайдери телевізійних послуг.

Список провайдерів платного ТБ, що займаються піратством, надали телегрупи StarLightMedia та «1 + 1 медіа». У ньому вказані бренди компаній, назви юридичних осіб, територія розповсюдження сигналу, адреси сайтів, номери ліцензій (або інформація про їх відсутність), а також перераховані правовласники, які пред’являли претензії до кожної з цих компаній.

Дані списки створені для інформування учасників ринку та виявлення провайдерів ТБ послуги, що незаконно використовують інтелектуальну власність правовласників. Засновники «Чистого неба» зауважують, що незаконна монетизація обмежує розвиток аудіо-візуальної галузі, тому про недобросовісних провайдерів організатори проекту будуть повідомляти контролюючим органам, ISP провайдерів, інтернет-хостерів, платіжні системи та всіх небайдужих до порушення права інтелектуальної власності.

Читайте ще:  Підсумки тижня від журналістів Інформаційної агенції "Погляд".

Зараз в списку міститься 49 компаній, зокрема, провайдер з Бородянщини – Nemicom, ТОВ «Ремедіум», який працює у населених пунктах Немішаєве, Микуличі, Бородянка, Ворзель та Клавдієво-Тарасове. Правовласник, у якого є претензії до провайдера – «1 + 1 медіа».

Теги: 1+1 медіа, Nemicom, StarLightMedia, Бородянка, Ворзель, Клавдієво-Тарасове, Микуличі, Немішаєве, піратство, провайдери-пірати, Ремедіум, Чисте небо Розділи: Бородянка, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *