Небезпечний відпочинок біля води: бородянські рятувальники проводять заходи щодо запобігання загибелі людей на водоймах

535 0 0

Для багатьох відпочинок влітку невід’ємно асоціюється з плаванням, риболовлею, катанням на човнах. Та, на жаль, про що свідчить статистика, вода приносить не тільки задоволення, але і біду. З настанням купального сезону збільшується кількість нещасних випадків на водоймах Київської області.

Як повідомили ІА «Погляд» Бородянський РВ ГУ ДСНС України у Київській області, щодня в Україні фіксуються випадки надзвичайних подій на річках та озерах країни. Більш того, в розпал купального сезону кількість потонулих за тиждень може перевищувати декілька десятків. Не дивлячись, на таку моторошну статистику, люди продовжують вирушати до місцевих ставків, які часто не пристосовані для купання та нехтуючи заборонами, і далі наражають себе на небезпеку. Нещастя може трапитися навіть з тим, хто прекрасно плаває. Тож не дивно, що утоплення займає третій рядок у рейтингу основних причин загибелі людей від ненавмисних травм у світі.

З метою реалізації заходів щодо запобігання загибелі та травмування людей на водних об’єктах Бородянського району 23 липня інспекторський склад Бородянського РВ ГУ ДСНС України у Київській області провів профілактичні рейди по водних об’єктах та місць відпочинку поблизу водойм, в першу чергу де були факти загибелі у попередні роки.

Читайте ще:  Розгляд справи по земельній ділянці біля комплексу «КАМПА» триває

Бородянські рятувальники провели інструктажі щодо «Правил охорони життя людей на водних об’єктах України» із відпочиваючими та розповсюдили пам’ятки із зазначенням правил порятунку потопаючого та про небезпеку на воді.

Теги: Бородянка, Бородянський РВ ГУ ДСНС України у Київській області, водойми, рятувальники Розділи: Бородянка, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *