Нацкорпус розгромив залу з гральними автоматами в Боярці

988 0 0

Власники гральної зали в приміщенні ДЮСШ в місті Боярка добровільного погодились припинити свою діяльність після другого попередження від Національного корпусу Києво-Святошинського району.

Керівник Нацкорпусу Ігор Бердніков зазначив, що це вже не перша подібна акція. На початку весни цього року активісти вже викликали поліцію, яка забрала всі пристрої для гри. Однак заклад відчинився знову.

Представники Національного корпусу відвідали залу знову 19 липня. При цьому вони зіпсували обладнання та розгромили гральну залу. Після цього власники «казино» погодились закрити свій заклад.

«Вони після другого нашого заходу подзвонили, вийшли на контакт. Попросили тиждень часу, щоб закритися і будуть переобладнувати це  приміщення», – повідомляє Ігор Бердніков.

Крім того, керівник Нацкорпусу розповів, що будинок повністю належить Фонду держмайна України. Організація надає приміщення в користування дитячо-юнацькій спортивній школі. Кімнати у підвалі Фонд здав в оренду на 50 років власникам грального бізнесу.

«Ми писали лист у Фонд держмайна з проханням пояснити, чому тут працює гральна зала. Вони дали відповідь, що не бачать причин для ліквідації договору. Насправді це незаконна діяльність, вона там буде далі продовжуватись», – говорить Ігор Бердніков. А також обіцяє: якщо заклад знову відчиниться – підуть до власників втретє.

Читайте ще:  Юні гімнастки зі Славутича - переможці та призери на відкритому чемпіонаті міста Бровари

 

Теги: Боярка, гральні автомати, НацКорпус Розділи: Боярка, Київщина, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *