Наступ на свободу слова: в Ірпені стався напад на журналістку ІА “Погляд” (відео)

1135 0 0

16 липня приблизно о 17:15 стався напад на журналістку інформаційної агенції “Погляд”. Невідомий чоловік підбіг до неї, вилив на голову велику кількість розчину зеленки і втік з місця злочину.

Цікаво, що чоловік “уловив момент”, коли від журналістки відійшов її колега, з яким вони спілкувалися на вулиці. Йому зателефонували і він трохи відійшов вперед, щоб поговорити по телефону. У час нападу він стояв спиною і не побачив, що відбулося.

На нашій камері відеоспостереження видно, як о 17:19 колега журналістки заходить до офісу, а позаду нього біжить чоловік, ймовірно, тікаючи з місця злочину. На жаль, на даному записі розгледіти обличчя злочинця важко, але протягом розслідування будуть переглянуті й записи з інших камер.

Після інциденту до ІА “Погляд” прибув наряд Ірпінського відділку поліції, який зафіксував покази потерпілої. Якщо хтось впізнав людину на відео, телефонуйте до редакції газети “Погляд” (050)983-18-63 або в поліцію (102).

Нагадаємо, раніше в Ірпені та регіоні була скоєна низка нападів на активістів. Жодну особу не притягнуто до відповідальності. Наразі “взялися” за журналістів опозиційних ЗМІ, намагаючись чинити розправу над свободою слова. Це ще раз підтверджує тезу про те, що Ірпінь — це “українське Чикаго”.

Розділи: Головне, Ірпінь, Новини
share TWEET SHARE share
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *