Наслідки чорнобильської пожежі: перевірка стану радіаційного фону в Приірпінні

1215 0 0

 

Тимчасовий надзвичайний стан у Чорнобильській зоні скасовано. Працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій звітують про майже повну ліквідацію пожежі та відсутність загрози поширення вогню з тих осередків, що продовжують тліти. Нагадаємо, 5 червня приблизно о 10й годині у Чорнобильській зоні обов’язкового відселення сталося загорання сухої трави з подальшим розповсюдженням пожежі в лісовий масив на площі близько 12 гектарів.
Ситуацію з радіаційним фоном у Приірпінні спеціально для Погляду прокоментували фахівці Державної служби з надзвичайних ситуацій.
Рятувальники розповіли, що стан радіаційного фону вимірують приладами ДКГ-21 та фіксують у спеціальному журналі кожен день. Безпечний рівень радіації — 40 мікрорентген на годину. Дивимось, який радіаційний фон наразі в Ірпені.
Тож, спеціалісти ДСНС переконують — мешканці Приірпінні цілком убезпечені від наслідків Чорнобильської пожежі.

Читайте ще:  В Ірпені навколо території ДСО відновлюють паркан, який повалили на День Конституції України

Теги: #Люди, Mісто, Безпека, Буча, Вишгород, Ворзель, Гостомель, день в історії, Єкологія, Земля, ирпень, Ірпінська рада, ірпінь, Ірпінь онлайн, київщина, коцюбинське, Населення, Наслідки, Немішаєве, Питання, Погляд, пожежа, Приірпіння, Проблема, Радіація, трагедія Розділи: Буча, Вишгород, Ворзель, Горенка, Гостомель, Ірпінь, Київщина, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *