Нагальні питання червневого засідання виконкому Бучанської міськради

765 0 0

Нагальні питання червневого засідання виконкому Бучанської міськради
19 червня на черговому засіданні виконкому Бучанської міської ради під головуванням Тараса Шаправського слухалося 28 основних питань порядку денного.

Санітарно-епідеміологічний стан середовища життєдіяльності міста Буча

Про Санітарно-епідеміологічний стан у місті Буча (водопостачання, дотримання санітарного режиму, інфекційно-паразитичні захворювання населення тощо) доповідала Галина Савчук.

Свою доповідь Галина Євгенівна розпочала з повідомлення про реформування Державної санітарно-епідеміологічної служби, яка на сьогодні в регіоні реструктуризована в Ірпінський МВ ГУ Держпродспоживслужби України в Київській області, завідувачкою якого вона є, та в Ірпінський міжрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ «Київський обласного центру лабораторних досліджень МОЗ України», на чолі із завідувачем Олександром Рибачуком.

Держпродспоживслужба – орган контролюючий, наглядовий, який здійснює різнобічні лабораторні дослідження.

Декілька років (до квітня 2018 року) тривав мораторій на проведення планових перевірок. Відтепер працівники Держпродспоживслужби мають на сьогодні всі важелі впливу на об’єкти нагляду і можуть здійснювати як планові, так і позапланові заходи.

Нагальні питання червневого засідання виконкому Бучанської міськради

З метою розгляду скарг громадян впродовж березня-червня 2018 року із залученням Ірпінського міжрайонного відділу лабораторних досліджень ДУ «Київський ОЛЦ МОЗ України» проведено обстеження:
3-х закладів харчування
– кальян-бару ФОП Ворожбит С.П. (вул. Нове шосе, 14) – за скаргою на підвищений рівень шуму, куріння кальяну в закладі громадського харчування. Факти підтвердилися. На адресу керівника закладу направлений припис;

– магазину «Лоток» (вул. Тарасівська, 1-г) – за скаргою на запах від хлібопекарні магазину, порушення норм обладнання вентиляції. Факти не підтвердилися;

– магазину «Рулька» (вул. Нове шосе, 8-б) – за скаргою на підвищений рівень шуму від рубки м’яса, порушення умов зберігання та реалізації м’яса.

За результатами перевірок заходи адміністративного впливу не вживались.

5 закладів освіти
Впродовж березня – червня ц.р. проведено 4 планові перевірки дошкільних навчальних закладів щодо якості та безпечності харчових продуктів (№2 «Горобинка», №3 «Козачок», №4 «Пролісок»).

За результатами перевірок на адресу керівників закладів направлені приписи щодо усунення виявлених порушень у встановлені терміни.

Читайте ще:  Перехід є - переходу немає...

З-поміж порушень найчастішими є:
– порушення температурного режиму під час зберігання продуктів харчування;
– відсутність договору щодо передачі на утилізацію харчових відходів;
– відсутність договору на проведення дератизаційних та дезінсекційних робіт;
– використання для приготування та зберігання їжі щербленого емальованого посуду.

За результатами повторних перевірок більшість з приписів виконано.

Здійснена 1 перевірка Бучанського НВК «СЗОШ № 4». За її результатами на адресу керівника закладу направлений припис щодо усунення виявлених порушень.

На контролі Держпродспоживслужби знаходиться розгляд скарги бучанки Ольги Продан щодо порушення Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання ЗЗСО та організації навчально-виховного процесу ДСанПіН під час організації навчання в початковій школі Бучанського НВК «СЗОШ № 4».

За результатами розгляду скарги на адресу керівника направлено Припис № 000020 від 29 листопада 2017 року з вимогою у термін до 1 вересня 2018 року вирішити питання з дотримання нормативної кількості учнів в одному класі (не більше 30) та забезпечити нормативну площу 2,4 м2 на 1 учня в класах.

Лікувальних закладів
Лікувальні заклади отримали чи не найбільше зауважень та наданих пропозицій щодо усунення виявлених порушень, починаючи від проведення гігієнічної оцінки безпечності та якості питної води,  придбання паперових рушників, антисептиків для рук, забезпечення фотоелементами освітлювальних приладів – до ремонтів кабінетів.

Торкаючись проблем із наріканнями приірпінців на якість води, доповідач звернула увагу, що в м.Буча функціонує 9 відомчих водогонів на промислових об’єктах, 1 комунальний водопровід Бучанської дільниці КП «Ірпіньводоканал» та 12 колодязів громадського користування.

За словами Галини Євгенівни, впродовж поточного періоду 2018 року офіційні скарги щодо якості питної води не надходили. Однак, ситуація в регіоні з постачанням якісної води складна. За вмістом у воді заліза, кольоровості, каламутності, а подеколи  й аміаку, споживачі все більше нарікають на надання неякісних послуг КП “Ірпіньводоканал”.

Читайте ще:  Справа Главацької. Суд стосовно перевищення службових повноважень.

Тож, заслухавши інформацію Галини Савчук, члени виконкому прийняли ряд рішень, зокрема посилити контроль за діяльністю підприємств, що здійснюють водопостачання населення.

Нагальні питання червневого засідання виконкому Бучанської міськради

Забезпечення конституційного права кожній дитині на виховання в сім’ї чи родинному колі

На червневе засідання виконкому було винесено розгляд  низку питань служби у справах дітей та сім’ї, доповідав з яких В’ячеслав Яремчук, начальник Служби.

Зокрема В’ячеслав Артурович поінформував присутніх про те, що на обліку в Службі перебуває 83 дитини, з яких 31 дитина-сирота і 52 дитини, позбавлені батьківського піклування. З-поміж дітей даної категорії 3 –діти з інвалідністю.

2 дитини перебуває на повному державному утриманні КЗ КОР обласний дитячий будинок м. Боярка; 1 дитина проживає в сім’ї родичів, 80 дітей виховується в сім’ях опікунів та піклувальників.

У місті перебуває 4 дитини, які прибули із зони АТО.

З метою підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за рішенням Бучанської міськради, ця категорія неповнолітніх забезпечується безкоштовними шкільними та спортивними формами, максимально залучена до оздоровлення.

На території міста проживає 18 сімей, в яких виховують 26 всиновлених дітей.

Працівники Служби у справах дітей та сім’ї здійснюють контроль за дотриманням умов проживання цих категорій дітей, обстежують умови проживання, складають акти опису майна дітей, перевіряють належне виконання обов’язків опікунів.

Крім того, на засіданні виконавчого комітету було вирішено ще низку питань, які стосувалися Служби у справах дітей та сім’ї.

Члени виконкому одноголосно проголосували про здійснення подальших заходів щодо захисту і збереження конституційних прав і свобод дітей в місті та рекомендацій співпрацювати з дотичними до органів влади установами щодо захисту прав дітей.

Ігрові майданчики ДНЗ будуть відремонтовані

Одне питання до порядку денного було внесено з голосу Олега Цимбала, начальника відділу освіти Бучанської міськради. Олег Іванович подав клопотання про виділення коштів на ремонт ігрових майданчиків у ДНЗ №1 «Сонячний» на суму 299 тис. 986 грн (ремонтні роботи виконуватиме ТОВ «ТБК» Київексклюзивбуд»), №2 «Горобинка» у сумі 299 тис. 986 грн (здійснюватиме ТОВ «ТБК» Київексклюзивбуд») та №3 «Берізка» – у сумі 299 тис. 463 грн (ремонтуватиме ФОП Мельник О. А.).
Прохання було одноголосно підтримано.

Читайте ще:  У Віті-Поштовій проведуть співочий фестиваль

Нагальні питання червневого засідання виконкому Бучанської міськради

Бучанські дороги та тротуари, які зазнають капітального ремонту

Більшість бучанських доріг і тротуарів потребують капітального ремонту, і навіть не зважаючи на це, з-поміж усіх населених пунктів у Приірпінні вони є кращими.

Члени виконкому на червневому засіданні підтримали проведення капітального ремонту доріг і тротуарів по вулицях: Островського (від Б.Хмельницького до Польової), Промислова, Тургенєва (від Некрасова до Інститутської), затвердили кошторисну частину проектної документації. Крім того, Володимиру Кравчуку, начальнику КП «БУЖКГ» дали «добро» й на розробку проектної документації з реконструкції світлофорного об’єкту на перехресті вулиць Польової та Нове шосе.

Нагальні питання відділу з надзвичайних ситуацій

Члени виконкому заслухали Сергія Коваленка, начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та оборонно-мобілізаційної роботи щодо затвердження графіку комплексних пожежно-профілактичних відпрацювань з метою запобігання виникненню пожеж на території міста.

Було прийнято рішення провести на території міста Буча у період з 23 липня по 17 грудня комплексні пожежно-профілактичні відпрацювання приватного житлового сектору, з обходом домоволодінь одиноких літніх громадян, багатодітних та неблагополучних сімей.

Нагальні питання червневого засідання виконкому Бучанської міськради

Крім того, Сергій Миколайович подав на затвердження перелік дорожніх знаків та пристроїв примусового зниження швидкості, необхідних для встановлення на вулицях, де часто трапляються ДТП: Вокзальній, Михайловського, Я. Мудрого, Києво-Мироцькій, Енергетиків, Качинського, Суворова, Жовтневій та Горького.

Заслухавши основні та низку інших питань, члени виконкому Бучанської міської ради  прийняли відповідні рішення.

 

Фото ІА «Погляд»

Теги: Бучанська міськрада, засідання виконкому Розділи: Буча, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *