На заплаві річки Ірпінь активізували будівельні роботи

1058 0 -1

 

По вулиці Підгірній в районі залізничного мосту у швидкому темпі продовжуються активні будівельні роботи. Працює важка техніка, завозяться будматеріали.  Наразі виконувач робіт — підрядник компанія “БМК- “М-БУД” вже розрівняла заплаву, щоб замощувати цю територію штучним покриттям.

Директор компанії підрядника пояснив, що замовником по цьому проекту є Ірпінська міськрада. Він впевнений, що її очільники мають на це повноваження. Але насправді, згідно генерального плану, це ландшафтна зона “Ірпінська заплава”. Вона повинна відноситися до об’єкту природо-заповідного фонду. До того ж, згідно проекту формування та встановлення меж Ірпінської міськради знаходиться за межами міста Ірпінь.

Такі зухвалі дії вже збурили чимало місцевих мешканців. Опозиційний депутат міськради та захисник зелених зон Ірпеня Лаврентій Кухайлешвілі вважає, що така діяльність може призвести до непередбачуваних екологічні наслідків.

Мешканці Ірпеня вважають, що це лише перший крок до створення нових багатоповерхових забудов. А відтак подальшого перенаселення міста та нових соціальних та інфраструктурних проблем.

Натомість, Ірпінська влада майже водночас із початком робіт на заплаві, почала начебто будувати нову школу по інший бік мосту.  

Наразі і депутати, і небайдужі містяни звернулись до правоохоронних органів щодо  оцінки та відповідного реагування на події, що відбуваються на заплаві річки Ірпінь.

Читайте ще:  На Київщині наступного тижня стане холодніше

 

 

 

 

Теги: Mісто, благоустрій, Будівництво, Влада, Грощі, екологія, забудова, Земля, ирпень, Ірпінська рада, ірпінь, Ірпінь онлайн, київщина, Питання, Погляд, Приірпіння, Ремонт Розділи: Ірпінь, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *