На Вишгородських схилах виявили стихійне сміттєзвалище

585 0 0

В одному з наймальовничіших місць Вишгорода нещодавно виявили стихійне сміттєзвалище. Тисячолітні схили неподалік охоронної зони ГЕС біля набережної Київського водосховища забруднюють будівельним сміттям. Поруч знаходяться і приватні території. Засновник ГО “Чисто. Вишгород” дізналась про проблему з соціальних мереж, та неабияк занепокоєна появою небезпечного сміттєзвалища.
Знають про сміттєзвалище і у міській раді. Депутат Микола Кравченко каже, на цю територію вже виїжджали з адміністративною комісією, але відповідальних за забруднення історичних схилів поки що не знайшли.
Кількість будівельних матеріалів на цій території надто велика, тож прибрати сміттєзвалище власноруч надзвичайно складно, а під’їхати до нього спецтехнікою майже неможливо. Найголовніше завдання наразі — не допустити збільшення сміттєзвалища. Адже тоді ситуація може стати катастрофічною.
Проблема засмічення схилів у Вишгороді існує вже давно, у більшості випадків місцеві мешканці самовільно забруднюють місто. Еко-волонтер вважає, для того, щоб такого не відбувалось — варто виконати чимало просвітницької роботи.
Поки що еко-волонтери та депутати міськради вбачають лише один вихід із ситуації — засипати сміттєзвалище ґрунтом.

Читайте ще:  Перший політ “Горлиці”

Теги: Mісто, благоустрій, Вишгород, Єкологія, Забруднення, Земля, київщина, Питанння, Погляд, Приірпіння, Проблема, сміття Розділи: Вишгород, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *