На Вишгородщині забудовник намагався ухилитися від сплати податків

640 0 -1

Прокуратурою Київської області вжито заходи щодо сплати підприємством до Державного бюджету України понад 3 млн гривень збитків

Прокуратурою Київської області здійснювалось процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 212 (ухилення від сплати податків) КК України.

Під час досудового розслідування встановлено, що підприємець здійснив будівництво багатоповерхових житлових будинків на території Вишгородського району, які в подальшому реалізував фізичним особам, в результаті чого отримав прибуток, про який не звітував до податкових органів та, як наслідок, умисно ухилився від сплати податків у великих розмірах.

За процесуального керівництва прокуратури Київської області під час досудового розслідування вказаного кримінального провадження підприємством сплачено до Державного бюджету України понад 3 млн гривень, чим повністю відшкодовано завдані збитки.

Відповідно до ч. 4 ст. 212 КК України особа звільняється від кримінальної відповідальності, якщо вона до притягнення до кримінальної відповідальності сплатила податки, збори (обов’язкові платежі), а також відшкодувала шкоду, завдану державі їх несвоєчасною сплатою.

У зв’язку з цим, прокурором прийнято рішення про направлення до суду клопотання щодо звільнення чоловіка від кримінальної відповідальності.

Читайте ще:  На що направлять у Білій Церкві 10 мільйонів державної субвенції?

Джерело: Прес-служба прокуратури Київської області

Теги: Вишгородський район, забудовник, податки, правопорушення, Прокуратура, прокуратура Київської області Розділи: Вишгород, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *