На виконкомі у Вишгороді закріпили школи за територіями

1200 0 0

 

 

10 травня у Вишгороді відбулось засідання виконавчого комітету. На ньому вирішували, як територіально закріпити учнів початкових класів до навчальних закладів. Йдеться про Вишгородську загальноосвітню школу № 1, гімназію “Інтелект” та спеціалізовану школу “Сузір’я». Такий розподіл ухвалюють згідно нового закону про освіту. На засідання виконкому прийшла директор Вишгородської гімназії “Інтелект”. В неї до проекту рішень виконавчого комітету було чимало зауважень.
Єдиний вихід із ситуації — будівництво нового навчального закладу або ж добудова існуючих шкіл. Адже на весь Вишгород зараз функціонує три школи та ліцей. Навантаження на них буде настільки великим, що навчальні заклади будуть змушені перейти на навчання у дві зміни.
Також на виконкомі приймали рішення щодо демонтажу самовільно встановленого автогазозаправного комплексу, приміщення оператора та рекламної конструкції, що розташщований на вул. Набережна 22Д. А також проголосували за демонтаж заправки дизельним паливом, приміщення охорони та металевий паркан, що самовільно встановлено по вул. Ватутіна, 69-Г.
Наприкінці засідання розглянули питання благоустрою, виділення матеріальної допомоги, і затвердили норми витрат питної води.

Читайте ще:  Виконком у Бучі

Теги: Вишгород, екологія, забудова, Земля, київщина, Погляд, Приірпіння, Територія, школа Розділи: Вишгород, Новини
share TWEET SHARE share
Схожі публікації
Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *