На тренуванні у аеропорту “Бориспіль” було задіяно близько сотні рятувальників, медиків та десятки одиниць техніки

490 0 0

Нещодавно у аеропорту “Бориспіль” відбулися масштабні тренування. У дійстві брали участь рятувальники, медики та служба безпеки летовища.

За легендою лише п’ять кілометрів пілоти не дотягнули до злітної смуги і літак падає в болотистій місцевості. Гелікоптер із рятувальниками спочатку намагається сісти, але там болото. Зрештою вирішує скидати рятувальників на парашутах. Це найперша – екстрена допомога. Згодом пілоти таки знаходять майданчик для посадки.

Інша легенда – під час злету колесо переднього шасі літака “роззулося”. Сідати небезпечно. Пожежники швидко заливають злітну смугу піною. Літак Ан-26, який для армії відновили за гроші волонтерів, безпечно приземляється. Але далі – гірше: спалахує авіаційний гас.

Пожежа на борту літака — це наступне тренування. Крім рятувальників, працюють співробітники “Червоного хреста”. Вони різними способами евакуйовують пасажирів.

Такі навчання в аеропорту “Бориспіль” влаштовують раз на два роки. Цього року вони чи не наймасштабніші. Було задіяно близько сотні рятувальників, медиків та десятки одиниць техніки.

Джерело

Читайте ще:  Святкування в.о. мера Ірпеня Анастасії Попсуй Дня Незалежності України у США спустошило місцевий бюджет майже на 120 тисяч гривень

Розділи: Бориспіль, Новини
share TWEET SHARE share